چگونه اتوکد را نصب کنیم؟ آموزش رایگان تصویری قدم به قدم

این نوار شامل نام نرم‌افزار، ورژن نرم‌افزار، اسم فایل جاری می‌باشد. eight.نرم افزار را باز کنید ودر صفحه باز شده روی گزینه ی Enter Serial Number و سپس روی Active کلیک کنید. طراحی الکتریکی در واقع نمایش اجزای الکتریکی وسیم کشی های مرتبط برای تحقق اهدافی خاص است.یک طراحی الکتریکی می تواند مربوط به یک پنل، صنعت،خانه ویا تابلوی برق باشد. برای کاهش هزینه‌ها معمولاً از نسخه‌های کرک شده برنامه استفاده می‌شود.

19- شما با موفقیت توانستید نرم افزار اتوکد را فعالسازی کنید. آن را ببنید و دوباره اقدام به اجرا نمودن نرم افزار اتوکد نمایید. با استفاده از هزاران اد-آن که در این نرم افزار موجود می باشد، این نرم افزار به منعطف ترین نرم افزار طراحی دنیا تبدیل شده است. حال وقت آن است که تولیدی خود را افزایش دهید، اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از امکانات جدید این نرم افزار بهره مند شوید. شاید برای شما هم سئوال باشد که نرم افزار اتوکد دقیقا چه زیرشاخه هایی را در خود جای داده است. آموزش نصب و فعال سازی نرم افزارنرم افزار را نصب کنید.

اتوکد یا رویت؟ کدام بهتر است؟ تفاوت هایشان چیست؟

چگونه اتوکد را نصب کنیم؟ آموزش رایگان تصویری قدم به قدم

در پنجره زیر، ابتدا در قسمت Country or Region، United State را انتخاب کنید و بعد دکمه I Accept را انتخاب کنید و بعد روی دکمه Next کلیک کنید. کاری که شما باید انجامش بدید اینه در پوشه فایل نصبی اتوکد یک فایل متنی به اسم Install.txt باز کرده تا Serial Number و Product Key را Copy کنید و هر کدوم در قسمت مشخص شده Paste کنید و بعد Next بزنید. اگه شما به این دو احتیاجی ندارین میتونید تیکشون رو بردارید تا فقط نرم افزار ا‌توکد نصب بشه.

دانلود برنامه‌های آیپد

یه اخطاری نشون میده که آیا مطمئنی؟ Yes و مجدداً Active کلیک کنید. در پنجره جدید بعد از شما میخواد که Serial Number و Product Key وارد کنید. شما در این قسمت Enter a Serial Number انتخاب می‌کنید. توی این پنجره شما میتونین مسیر دلخواهتون وارد کنین یا بصورت اتوماتیک در درایو C استخراج کنید.

  • در این دوره روش استفاده از اتوکد الکتریکال به صورت تصویری در بیست ساعت آموزش داده شده است.
  • اتوکد الکتریکال نرم افزاری است که میتواند مدیریت کامل یک پروژه مدارالکتریکی را به خوبی انجام دهد اما قبل از یادگیری ابزار های متنوع این نرم افزار نیاز است تا روند کار این نرم افزار تعیین گردد.
  • برای این کار در ابتدا بر روی گزینه I Accept ( کادر شماره 1 ) و سپس بر روی گزینه subsequent ( کادر شماره 2 ) کلیک نمایید.
  • این نسخه ها را تنها در مقام مقایسه می توان در چند ویژگی جزئی متمایز کرد.
  • این پنجره دارای سه گزینه بوده که شما باید روی Add or Remove Features کلیک کنید.

زمانی که وارد نرم‌افزار اتوکد می‌شوید، به‌صورت پیش‌فرض این برنامه را با ویژگی‌های از قبل آموزش نصب اتوکد مشخص‌شده می‌بینید. برای تغییر این تنظیمات می‌توانید از منو choice کمک و تنظیمات حرفه ای اتوکد در این مقاله یاد بگیرید. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی تنظیمات اولیه اتوکد و quick key های اتوکد بپردازیم. با شخصی سازی کردن محیط نرم افزار و ایجاد تغییرات لازم به دلخواه خود با سرعت عمل بالاتر و کیفیت بهتری کار کنید و حس خشنودی را در خود ایجاد کنید.