چسب بتن چیست انواع چسب بتن و کاربرد چسب های بتن

لازم است در نگهداری ظرف چسب بتن بسیار دقت شود، چون با ریزترین ترک و شکستن ظرف، امکان ورود هوا به آن و خشک شدن کل محصول وجود دارد. استفاده از چسب بتن، روشی مناسب برای ترمیم بتن ترک خورده است.وقتی بتن چسبنده باشد ترک نمی‌خورد. این خاصیت سبب اجرای بتن چسب دار در ضخامت کم و لایه‌های نازک می‌شود. اگر امکان ریختن ملات در لایه نازک باشد و بعد از خشک شدن ترک نخورد، بسیاری از پروژه‌ها از این روش برای تسطیح استفاده خواهند کرد. برخی بر این باورند استفاده از چسب بتن در هوای گرم و ایجاد فاصله زمانی بتن‌ریزی به دلیل گیرش سیمان، مانع اینجا چک کنید درز سرد می‌شود. اگر به آب اجازه تبخیر داده نشود، بعد از افزودن بتن جدید به سطح قدیم، تبخیر این آب موجود باعث جدایش بین دو فاز شده و اتصال مناسب رخ نمی‌دهد.

چسب بتن چیست انواع چسب بتن و کاربرد چسب های بتن

این محصول بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده به شکل دو جزئی بوده که موجب افزایش ثبات و چسبندگی و همین طور مقاومت مکانیکی آن می شود. این متریال برای پیوند دادن بتن جدید به بتن قدیم کاربرد دارد. این مواد بهترین جایگزین برای مواد نفتی،‌ قیرگونی، ایزوگام و پوشش های قدیمی هستند.

حفاظت و ایمنی چسب بتن

قبل از اینکه چسب بتن برای کاشی، استخر، یا هر سطح و سازه دیگری استفاده شود حتما ظرف حاوی چسب را محکم تکان دهید. سپس این ماده شیمیایی را باید به مقدار مناسب در ظرف جداگانه ای بریزید و تا رسیدن به قوام و ویسکوزیته مناسب، با آب ترکیب کنید. از این مخلوط می توانید به عنوان پرایمر استفاده نمایید با این حال قبل از استفاده با کارشناسان ما تماس بگیرید. با توجه به کاربردهای گفته شده می توان متوجه شد که چسب بتن آب بند نیز در همین دسته قرار می گیرد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با مشخصات و انواع این نوع افزودنی ها، همراه باشید. چسب بتن به‌صورت مایع و به رنگ شیری است که در صورت ترکیب شدن با ملات یا به صورت خالص، به صورت بی‌رنگ درمی‌آید.

فرکوتاپ FARCO TOP SA46

استفاده از این محصول، بخصوص در قسمت‌هایی که امکان دسترسی مستقیم هرگز وجود ندارد، کار را بسیار آسان می‌کند. بتن آب‌بندی شده در صنعت سدسازیبتن‌هایی که در معرض آسیب شدید و حتی ترک خوردن هستند، باید ترمیم شوند، بخصوص اگر در اثر تخریب بتن، به میلگرد آسیب برسد یا ترک گستردگی پیدا کند. از دیگر خواص لاتکس، کلوئیدی بودن آن است؛ یعنی ذرات نسبتاً درشت فاز جامد به صورت ناهمگن فضایی شبیه محلول را به وجود می‌آورند. از خصوصیات دیگر چسب بتن جلوگیری از ایجاد ترک در بتن و تبله کردن و افزایش عمر سازه های بتنی می باشد. برای پرهیز از تشکیل پوسته بر روی ملات حداکثر به وسعت یک مترمربع پخش نمایید.

چسب بتن sa12 شیمی ساختمان (چسب آب بندی)

در شرایطی که بین خرید محصولی مردد هستید ، تماس یا پیغام روی خط واتس اپ شرکت ، شما را به کارشناس مربوطه حتی در ایام تعطیل متصل نموده و با خیال راحت به محصول و یا خدمات لازم شما را راهنمایی می نمایند. شرکت بتن شیمی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک و همچنین استفاده از جدیدترین روش های ساخت و تولید یکی از شرکت های تولیدی معتبر در این زمینه است. شما می توانید برای خرید بهترین چسب بتن جهت آب بندی استخر و کلیه سازه های آبی، اتصال بتن با فولاد و لایه های قدیمی از محصول ما استفاده نمایید. برای دریافت مشاوره خرید روی مشاوره حرفه ای کارشناسان ما حساب ویژه باز کنید. در مکان‌‌هایی که به مقاومت در برابر آب‌، مواد شیمیایی و سایش نیاز است، از چسب بتن لاتکس استفاده می شود‌.

  • در صورت امکان مخلوط را در برابر باد و باران و آفتاب قرار ندهید .
  • چسب‌ های کاشت آرماتور و بولت هیلتی با وجود هزینه بالا امروزه در میان متخصصین و کارشناسان طرفداران زیادی دارد که به علت اطمینان از کیفیت محصول مورد نظر است.
  • سپس چسب بتن را با آب یا حلال مورد نظر ترکیب کرده و سپس با شن و ماسه مخلوط می کنیم.