مفتول مسی 8 میلیمتری صنایع مس کاوه | foulka

به منظور ساخت این محصول از آلیاژ مسوار که از دو فلز قلع و مس تشکیل صنایع مفتولی فولکا می‌شود استفاده می‌کنند. مس موجود در این آلیاژ سبب بهبود ویژگی سخت‌کنندگی را دارد. در بیان ویژگی و مشخصات ظاهری این محصول باید بگوییم رنگی بین زرد و قرمز دارد و دقیقا هم‌رنگ مس است. از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به خاصیت چکش‌خواری و انعطاف‌پذیری اشاره کرد. در مواد تشکیل‌دهنده این محصول، 85 درصد قلع، 5 تا 10 درصد آنتیموآن، 2 درصد مس و نقره استفاده می‌شود.

  • مفتول ها در رنگ های متنوع و همچنین سایز های مختلفی در بازار موجود هستند و هرچه سایز قطر مفتول ها کمتر باشد انعطاف پذیری آن بیشتر است.
  • مفتول مسی ۸ میلیمتری تولیدی صنایع مس کاوه که از ماده اولیه کاتد یا ضایعات تولیده شده است، در صورت نیاز به شرکت بافه رعد کاوه تحویل داده می‌شود تا به سیم های کشیده شده و استرند شده در سایزهای مختلف تبدیل گردد.
  • مفتول مسی، مانند سایر محصولات مفتولی دیگر، فاکتورهای متعددی برای قیمت دارد.
  • در بیشتر موارد به دلیل استفاده از این محصولات در ساخت و ساز، سعی می شود روکشی بر روی آنها نباشد، تا هزینه های ساخت آن کاهش پیدا کند، اما در مدلهای روکش دار این محصول نیز از پی وی سی استفاده می کنند که یکی از معمول ترین مواد استفاده شده در ساخت سیم ها می باشد.
  • اگر قصد خرید سیم مفتول با هادی مسی را دارید، اجازه دهید تا شما را با این محصول بیشتر آشنا کنیم.

مفتول مسی 8 میلیمتری صنایع مس کاوه | foulka فروشگاه سیمند کابل یکی از بزرگترین و کامل ترین فروشگاه های حوزه سیم و کابل در ایران می باشد که با داشتن تیم پشتیبانی و مشاوره خود امکان خرید آسان و آنلاین را نیز به شما می دهد. این فروشگاه همچنین با داشتن سابقه بسیار طولانی در زمینه انجام پروژه های صنعتی،میتواند به کمک نمایندگی های مجاز خود در شهرستان آماده خدمت رسانی به شما نیز باشد. در اصل باید سیم های مسی مفتولی کاملا یکپارچه باشند و هادی موجود در لایه سیم از هم گسسته نشود، از طرفی نیز مدل های رایج این نوع سیم افشان در بازار برای انتقال جریان برق نیست و نباید از آنها در ارسال جریان برق شهری یا کارهای عمومی استفاده کرد. سیم مفتول های مسی از لحاظ ابعاد نیز انواع مختلفی دارند، از ۰٫۱ میلی متر تا ۱۰ میلی متر میتوان انواع آن ها را یافت؛ البته سایر ابعاد این مفتول ها نیز در اندازه های ۱٫۳۸، ۲، ۴، ۶، ۸، ۱۰ است. قیمت مفتول مسوار بر اساس عواملی نظیر ضخامت میلگرد بکار رفته، کیفیت، برند سازنده، ضخامت لایه مسی و… تعیین می‌شود.

این سیم‌ها عایق الکتریکی هستند و سیم های مسی را ایمن می‌کنند. جنس این عایق‌ها در ساخت مفتول مسی معمولا آمیزه پلمیره پی وی سی ‎است . لازم به ذکر است که مفتول مسی در دو نوع مختلف برحسب ولتاژ در بازار، دسته‌بندی می‌شوند.

فروش سیم مفتول مسی

در نهایت باید گفت قطر این مفتول در زمان تولید 0.07 تا 10 میلی‌متر بوده و وزن هر کلاف مفتول مسوار نیز 15، 30 و 50 کیلوگرم است. همچنین طول هر شاخه در زمان تولید 20 ، 100، 200 و 300 سانتی‌متر است. این مفتول، در واقع یک محصول فولادی است که با قطر بین 0.4 تا 4 میلی‌متر تولید می‌گردد. همین مسئله در بروز ویژگی‌هایی از جمله چکش‌خواری، انعطاف‌پذیری و شکل‌پذیری نقش مهمی دارد.

خرید ارزان ترین و با کیفیت ترین سیم مفتول مسی

در جامعه امروزی که مصرف انرژی الکتریکی یکی از عوامل مؤثر پیشرفت هر کشور می باشد ، عوامل توزیع و کنترل انرژی الکتریکی نیز دارای اهمیت می باشند . علت این امر به رسانایی الکتریکی بالای فلز مس در عین برخورداری از قیمت مناسب آن بر می گردد. در ضمن فلز مس و از این جهت سیم مسی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است که کاربرد آن در صنایع الکتریکی را بسیار گسترده کرده است.

فروش مفتول 8 مس بدون پلاک با نهایت خلوص