قیمت و خرید انواع دستگاه بخور و رطوبت ساز متفرقه بهترین قیمت تیمچه

هنگام تصمیم گیری بین یک دستگاه های بخور سرد یا گرم، تعیین هدف لازم است. هر دو دستگاه ممکن است ناراحتی، مانند خشکی گلو یا بینی، همراه با خشکی پوست را کاهش دهند. این دستگاه ها همچنین ممکن است گرفتگی بینی را کاهش داده و تنفس را آسان تر کنند. توجه به نوع دستگاه یا بهتر بگوییم، نوع بخور دستگاه، بسیار حائز اهمیت می باشد.

رطوبت ناشی از دستگاه بخور، حتی برای خود خانه و وسایل آن نیز مفید است. هر گیاه خانگی که به رطوبت نیاز داشته باشد، در فضای مرطوب سرزنده و شاداب می شود و کف پوش چوبی یا مبلمان خانه هم دوام بیشتری پیدا خواهند کرد. برخی از افراد در فصل زمستان، دچار خشکی و شکنندگی پوست، لب و موهایشان می شوند. بسیاری از دستگاه های حرارتی، هوای گرم و خشک را به فضای داخل خانه یا اداره می افزایند که این هوا موجب خشکی یا خارش پوست و پوسته پوسته شدن بدن می شود. ما دو نوع دستگاه بخور گرم داریم که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم، شاید کمی توضیحات فنی باشند، اما لازم است که تفاوت این مدل را بدانید، سعی کرده ایم که تا جای ممکن ساده توضیح دهیم. مخزن آبی به حجم 4.2 لیتر دارد و برای فضای 50 تا 100 متر مکعب مناسب است.

قیمت و خرید انواع دستگاه بخور و رطوبت ساز متفرقه بهترین قیمت تیمچه استفاده از دستگاه هایی که باعث ایجاد رطوبت می شود؛ می تواند به مرطوب شدن هوا کمک کند و همچنین به بهتر شدن تنفس کمک asilbekharid.com زیادی می کند. با نزدیک شدن به فصول سرد سال، رطوبت هوا کاهش می یابد و مشکلاتی نظیر خشکی پوست و خشکی راه های تنفسی را به همراه دارد. بنابراین بهتر است در فصول سرد حواسمان بیشتر به رطوبت محیط باشد.دستگاه بخور وسیله ایست که بدون هیچ دردسر و به راحتی رطوبت را برای شما به همراه دارد.

دستگاه بخور سرد و گرم هردو در تولید بخار و افزایش رطوبت منطقه استفاده می شوند. اما نوع بخار تولید شده در این دو دستگاه متفاوت است همچنین که عملکرد جداگانه ای برای تولید بخار دارند. در ادامه می توان معایب و مزایای هرکدام از دستگاه ها را به تفکیک مورد بررسی قرار داد. در تجهیزات پزشکی توانی نو مدل‌های مختلفی از انواع دستگاه بخور سرد به همراه مشخصات و قیمت موجود است. این دستگاه بخور گرم حجم بخار مناسبی تولید می کند، کم صدا است و گنجایش مخزن آن قابل قبول است.

دستگاه بخور گرم شفابخش مدل 110

از جمله کاربردهای مختلف دستگاه بخور گرم می توان به موارد زیر اشاره کرد. زمانی که دستگاه را روشن می کنید، بعد از حدود یک دقیقه بخار قوی تولید می کند و می توانید با آن پاکسازی برای پوست صورت تان انجام دهید. طراحی این محصول بسیار چشم گیر است و کیفیت قابل توجهی نیز دارد. تنها عیبی که می توان بر این دستگاه بخور گرم وارد کرد، حجم کم ظرف آب است. به طور کلی دو نوع از این محصول در بازار وجود دارد؛ تبخیری و التراسونیک. دستگاه بخور گرم تبخیری، عملکرد ساده ای دارد و از انرژی برق برای تبخیر آن موجود در مخزن خود استفاده می کند.

بهترین دستگاه بخور برای هر فضای بسته ای می تواند انتخابی مناسب برای بر طرف کردن خشکی هوا و زدودن آلودگی آن باشد. به طور یقین خرید دستگاه بخور گامی موثر در ایجاد فضایی شاد و پویا در خانه و یا محل کار است. استفاده از دستگاه بخور می تواند مایه افزایش بهتر تنفس، کاهش علائم آسم و بیماری های تنفسی، کاهش سرماخوردگی و یا خشکی چشم و دیگر مشکلات می شود. برای خرید دستگاه بخور سرد و گرم به نوع آن توجه کنید دستگاه‌های بخور قابل‌حمل می‌تواند یکی از لوازم ضروری و رایج در خانه باشند.

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز باسئوس مدل CRJSQ01_0G

در صورت امکان استفاده از آب مقطر باعث می شود رسوب کمتری در دستگاه جمع شود. دستگاه بخور گرم دارای یک المنت داخلی است که آب را می جوشاند و بخار ناشی از آن را در محیط پخش می کند. این نوع دستگاه بخور به علت استفاده از دمای بالا برای سلامتی مناسب تر است زیرا باعث از بین بردن باکتری و کپک می شود و آن را به هوا منتقل نمی کند.

قیمت دستگاه های دستگاه بخور سرد و گرم بسته به سازنده و اندازه دستگاه متفاوت است. هنگام انتخاب، اندازه اتاق را اندازه بگیرید و بهترین اندازه دستگاه بخور را برای خرید تعیین کنید. امروزه با وجود هوای آلوده و خشکی که بوجود آمده بسیاری از مردم به بیماری ها تنفسی مبتلا شده اند.

  • این دستگاه بخور گرم حجم بخار مناسبی تولید می کند، کم صدا است و گنجایش مخزن آن قابل قبول است.
  • برای خرید دستگاه بخور سرد و خرید دستگاه بخور گرم به فضای خانه خود و نوع نیازی که دارید توجه کنید.
  • افرادی که دارای بیماری های ریوی هستند و یا همچنین ریه های آن ها آلوده است می توانند با کمک دستگاه های بخور از نوع گرم مشکلات خود را برطرف و درمان کنند.
  • تصفیه‌کننده و مرطوب‌کننده‌ی هوای «بیورر» مدل «LR330» دستگاهی نسبتا کوچک ولی کارآمد است.
  • ترکیبی از بخار گرم و افزایش تعریق باعث گشاد شدن عروق خونی و افزایش گردش خون می شود.
  • مشاوران مجموعه ی کوپکس آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه ی فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات می باشند.

رطوبت سازهای مه گرم برای کاهش باکتری ها و میکروب ها بهتر هستند و می توانند به اشباع رطوبت بالاتری برسند. همچنین می توان از آنها با برخی از محصولات دارویی برای بهبود تسکین سرفه استفاده کرد. دستگاه بخور ،دستگاه رطوبت ساز یا دستگاه بخور یک مرطوب کننده درمانی برای جلوگیری از خشکی است که رطوبت را به هوا اضافه می کند و می تواند باعث تحریک در بسیاری از قسمت های بدن شود. دستگاه رطوبت ساز می‌تواند به کاهش علائم آلرژی و بهبود وضعیت سلامت غشاهای مخاطی مجاری تنفسی کمک کند. با این حال اگر دستگاه بخور به درستی نگهداری نشود این امکان وجود دارد که باعث بدتر شدن علائم آلرژی شود؛ همچنین ممکن است باعث بروز بیماری‌های دیگر و زمینه‌ساز رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها شود. حساسیت‌های پوستی مانند اگزما به دلیل خشکی هوا ایجاد می‌شوند.