طراحی داخلی ویلا

هر قسمت از فضای داخلی یک خانه مسکونی شامل تجهیزات مختلفی می باشد که چیدمان و طراحی استاندارد آنها بسیار دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس حائز اهمیت است. در هر صورت زندگی در ویلا و کلبه های چوبی در فضایی خارج از شهر بسیار لذت بخش بوده و آرامش را به همراه دارد. برای اینکه فضای داخلی و خارجی ویلا با یکدیگر همخوانی داشته باشند و فضایی خیره کننده را ایجاد کنند توصیه میشود برای انتخاب رنگ دیوارها، سقف و کف فضای داخلی ویلا نوع سبک ساخت ویلا را نیز در نظر داشته باشید. در این میان برخی از تلفیق سبک های سنتی و مدرن استقبال می کنند. اما در برخی از سبک ها مانند سبک مدرن مصالح دیگری همچون سنگ و سرامیک نیز اضافه می شود. کاربرد گسترده سنگ های تراش خورده و صیقلی در دکوراسیون داخلی ویلا کلاسیک شاخص است.

طراحی داخلی خانه ویلایی یک طبقه

در این سبک تمایل طراحان به ایجاد فضایی باز و گسترده بیشتر است. در طراحی ویلا نیم پیلوت ، با ایجاد یک اختلاف سطح نیم طبقه، فضایی را برای طراحی پارکینگ ، انباری یا موتورخانه ایجاد میکنند. اگر به دنبال ایجاد سبک مدرن آشپزخانه خود هستید به شما کابینت های جزیره ای را پیشنهاد می کنیم که تاثیر بسیار زیادی در مدرن جلوه دادن آشپزخانه دارد. هر کدام از این سبکها، جذابیتها و زیباییهای خود را دارند. بنابراین ابتدا انواع ویلا ها بر حسب ظاهر را معرفی کرده و به توضیحات مختصری درباره هر کدام می پردازیم. یکی از موارد که بر دکوراسیون داخلی ویلا در شمال تاثیر گذار است، وجود شیشه و پنجره های تمام قد است. از آنجا که رضایت نهایی و اطمینان خاطر مشتری پس از تحویل پروژه برای یک شرکت طراحی دکوراسیون حرفه ای مهم است، پس در این مرحله با دقت و حساسیت خاصی تلاش میشود ضمن انتخاب بهترین متریال ها و بهترین حالت نصب و یا اجرای دکوراسیون داخلی را به انجام برساند.

یکی از مهمترین مراحل اجرای دکوراسیون داخلی، جزئیات است، اهمیت این موضوع به حدی می باشد که قطعا در کل پروژه به چشم می آید و می تواند زیبایی و درخشش خاصی به پروژه ببخشد. از آنجایی که معمولا ویلاها به منظور دور بودن از هیاهوی شهری ساخته میشوند درطراحی و اجرای ویلا آرامش و فضای باز در اولیت اصلی قرار دارد. به تناسب رنگ مبلمان، پله ها، پرده ها، فرش ها و در نهایت دیوارها دقت کنید. میز ناهار خوری لوکس و زیبا ساخته شده با صندلی های راحت با رنگ های متناسب با سبک مداوم اتاق که لوستر با شکوه فضای داخلی را تکمیل می کند ، ترکیب می شود کارهای پیچیده گچ بری با ستون های کلاسیک تقلید از دیوارها و مبلمان تودوزی مخمل که با نقش برجسته طلایی تزئین شده اند در بهترین حالت خود به ظرافت سبک کلاسیک شباهت دارند.

شما میتوانید به راحتی و بدون دردسر و با دوستان و آشنایان خود به ویلاهای دوبلکس در استان های شمالی کشور مراجعه کرده و از سپری کردن اوقاتتان در کنار این افراد لذت ببرید. طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا مادی / دفتر معماری و دکوراسیون دیدا : طبق شرح متن ارائه شده توسط معماران این پروژه که در یکی از باغ های شهری با قدمت 40 ساله واقع شده است ، توسط مشتری به عنوان یک ویلا بدون هیچ گونه نمای خارجی و روبرو ، حداقل وضوح ، فرم نامشخص و جلب کمترین توجه ممکن تعریف شده است. همانطور که می دانید ساخت خانه در طبیعت با هدف کسب آرامش و گذراندن اوقات خوش و بدون استرس صورت می گیرد، بنابراین اگر در طراحی و ساخت آن ارتباط با طبیعت مد نظر قرار گیرد، بهترین لحظات را در چنین فضاهایی سپری خواهید کرد.

طراحی داخلی ویلا کلاسیک

در طول شبانه روز یک فرد در اکثر اوقات یا در محل کار خود حضور دارد یا در منزل در حال استراحت است از این رو طراحی دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد که در افراد احساس کسالت ایجاد نکند،همین امر باعث شده تا معماران به بازسازی دکوراسیون داخلی یک بنا اهمیت زیادی بدهند. آنها را جایی تعبیه کنید که مانع نور نشوند، فضای اصلی را اشغال نکنند و تاثیر منفی در نمای ویلا نداشته باشد محل قرارگیری پله ها باید طوری باشد که بتوانید از قسمت مرکزی طبقه اول به قسمت مرکزی طبقه دوم بروید. بنابراین در خرید و چیدمان اکسسوری از شلوغی پرهیز شده و نظم و هماهنگی حرف اول را می زند. سبکی که انتخاب می شود در انتخاب، خرید، ساخت و چیدمان این فضا باید رعایت گردد.

هرآنچه که در بالا معرفی شد، بیشتر نکاتی بود که در طراحی داخلی ویلا باید به آن توجه کنید و همه این نکات را طراحان داخلی باید در هنگام همکاری به شما شرح دهند. طراحی ویلا برای داشتن یک محیط زیبا و آرامشبخش در ویلا از اهمیت بالا برخوردار است. توجه داشته باشید طراحی ویلا فقط به داشتن یک نقشه خوب ختم نمی شود و لازم است به نمای ساختمان ، دکوراسیون داخلی و طراحی محوطه بیرون ویلا نیز توجه ویژه داشته باشید. طراحی ویلا در فشم، طراحی ویلا در میگون و طراحی ویلا در شمشک از جمله انتخابهایی است که برای داشتن یک ویلای لوکس در نزدیک تهران بسیار مناسب است. و تا حد ممکن از خطوط صاف و فضاهای فاقد شکستگی در طراحی ویلای مدرن استفاده شود. با توجه به بافت منطقه و خطوط اسمان باید نما را طراحی کرد.

دکوراسیون داخلی ویلا

نکته مهمی که بهتر است به آن توجه شود این است که فضای خارجی ویلا اغلب سرسبز و زیبا است. بسیار دیده شده که در این نوع معماری از درهای شیشه ای برای ورود به فضای خارجی ویلا استفاده شده است. پیچیدگی این سبک از طراحی ویلا به این دلیل است که همزمان باید المان های کلاسیک را که روی برجستگی و ریزه کاری های مختلف استوار هستند با ساده سازی و آراستگی هنرمندانه اجرا کرد. منظور از طراحی و دکور داخلی مناسب، استفاده از وسایل تزیینی گرانقیمت در قسمتهای مختلف فضای داخلی نیست. در طراحی دکوراسیون کلبه و ویلا چوبی ، سبک کلاسیک بسیار پرطرفدار است. به کارگیری وید ( VOID ) در طراحی ویلا دو طبقه بسیار جالب و دل انگیز است چرا که باعث اتصال و پیوند بین طبقات می شود و نورگیری محیط را به حداکثر میرساند.

چرا گروه لوکس آبان را برای طراحی ویلا و ساخت ویلا خود انتخاب کنیم؟ اینجاست که نیاز به بازسازی دکوراسیون داخلی داریم تا همه چیز از اول نو شود و از حالت تکراری و کهنه و قدیمی خود بیرون بیاید. در این صورت پیوستگی فضایی میان طبقه اول و دوم ممکن است قطع شود. البته ممکن است این جمعیت در وهله اول زیباتر و جالبتر به نظر برسد, اما در بلند مدت, آرامش ذهن شما مختل خواهد شد. مناسب ترین طراحی داخلی می تواند در یک سقف بلند نامطلوب به چشم بیاید.

اما بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی مدرن شرکتی است که بتواند حتی در کوچک ترین خانه ها و با کمترین امکانات نیز بهترین طراحی را ارائه دهد و رضایت مشتری را جلب کند. از نظر کاری که می توان با طراحی آن انجام داد، چه پتانسیلی ارائه می دهد؟ استفاده از انواع مختلف چوب برای قسمت کفپوش و دیوار پوش و همچنین ساخت سقف و غیره در سبک های مختلف از جمله روستیک و سنتی انجام می شود. میتوانید آن را به صورت متقارن انجام دهید همان طور که در یک فضای داخلی سنتی اجرا میشود یا این که با تعادل نامتقارن که در اغلب فضاهای عمومی مشاهده میشود تعادل را نشان دهید. به طور مثال در بالش های رنگی در کنار تلویزیون، در مقابل رنگ طوسی و خنثی مبل ها استفاده کنید. •برای طراحی ویلای مدرن و استفاده از سبک مدرن در طراحی داخلی از رنگ های خنثی استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس

یکی از ویژگی های بارز طراحی مدرن استفاده از رنگ های خنثی و سادگی است. بنابراین وقتی در مرحله برنامه ریزی معماری ویلا هستیم، طراحان در شرکت طراحی داخلی دارکوب به گونهای برنامه ریزی میکنند تا در انتها، نمایی کاملاً متقارن و زیبا داشته باشید. از چوب استفاده شده است و دارای یک اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق پذیرایی میباشد و سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام در داخل سوییت قرار دارند؛ ویوی عرشه، دریا و ساحل است و به صورت کاملا دربست در اختیار گردشگران قرار میگیرد. اینکه کابینت آشپزخانه ویلا شمال از چه جنس و مواد اولیهای باید ساخته شود، یک موضوع است و اینکه کابینت آشپزخانه ویلایی چه فرم و سبکی داشته باشد، یک موضوع دیگر! که هر چه فرم ویلا جذاب تر طراحی شود. در حالی که میتوانید سبک و رنگ متفاوتی را در هر اتاق اجرا کنید و یا کل خانه را به صورت هماهنگ رنگ کنید.

طراحی داخلی ویلا های مدرن

در حالی که سبک های مختلفی در طراحی داخلی ویلا وجود دارد. برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه بهتر است همه وسایل لازم و ضروری را تهیه کنید و برای جلوگیری از شلوغ شدن آشپزخانه وسایل را درون قفسه و کابینت ها بچینید. جریان آبی که باغها را در قسمت شمالی سایت آبیاری می کند ، فرصتی را برای گسترش آن از طریق فضای مرکزی و تشکیل جریان آب درون پروژه فراهم کرد. این تضاد هندسی – تضاد بین مکعب خالص و قوس ها – معماری پروژه را به معماری حضور و شهود تبدیل می کند. سقف ویلا میتوانند شیب دار، ساده ویا ترکیبی از این دو باشد. شما میتوانید برای روکش نهای مبل از پارچههای طرح دار، خصوصاً پارچههایی با طرحهای چاپی استفاده کنید. طرحهای خانه دوبلکس ما گزینههای شیکی را به نمایش میگذارند که دو واحد زندگی مجزا و راحت را در یک ساختار ماهرانه طراحی شده ارائه میدهند. گروه مهندسی آرتمن پاسارگاد با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت ویلا چوبی،خانه چوبی، پیش ساخته چوبی، کلبه چوبی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

شرکت نگین آذین پارت، در سایه بیش از پانزده سال فعالیت در زمینه طراحی و ساخت ویلا، بصورت تخصصی و با به کارگیری مهندسین طراح و تیم اجرایی خبره و همچنین مهندس ناظرانی کار آزموده مفتخر به کسب رضایت درصد بالایی از کارفرمایان و مشتریان این شرکت بوده است. برای اینکه هویت باغ به باغچه ای کوچک محدود نشود، باید فضای قابل ملاحظه و بزرگی را نسبت به بنای ویلا، به آن اختصاص دهیم. و به عنوان نقطه ای مرکزی، پنجره ها به صورتی قرار می گیرند که، بیشترین دید کامل را بر روی باغ و یا فضای سبز ویلا داشته باشند. با توجه به این تضاد ، ما شکل گیری اولیه را بر اساس مقابله با هندسه های داخلی و خارجی قرار دادیم – متعامد خطی به عنوان فرم احاطه شده و شکل منحنی در داخل خالی می شود. طرحی پلان و فرم مناسب در جذابیت نمای بیرونی ویلا کاملا تاثیر گذار است.

فرم مکعبی این پروژه به دو نیمه تقسیم شده است و یک فاصله بین فضای مرکز ایجاد شده است. ایجاد بازشوها و پنجره ها برای ورود نور به داخل، یکی از اقدامات موثر در طراحی فضای بهتر می باشد. طراحی و دکوراسیون منزل مسکونی تلفیقی از طراحی داخلی منزل مسکونی، توجه به نمای ساختمان و طراحی ویلا می باشد. یکی از مهم ترین عوامل در اصول طراحی داخلی منزل مسکونی توجه به نوع طراحی داخلی است. اجرای دکوراسیون داخلی پس از طراحی و به تایید رسیدن کارفرما، یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. در این کلبه ها معمولاً از ساده ترین تجهیزات استفاده می شود. به طور مثال سیستم گرمایش معمولاً هوشمند بوده یا از فن کویل استفاده می شود.

در طراحی مدرن تجهیزات دیگری از جمله استخر و جکوزی، سیستم اطفا حریق، درب های ضد سرقت، کرکره برقی، سایبان ها و سقف های متحرک، سیستم های هوشمند و غیره وجود دارد که میزان رفاه ساکنین را ارتقا می دهد. مثلاً تبدیل کردن ویلا به خانه هوشمند. بنابراین طراحی ویلا به سبک فلت امروزه چندان مورد استقبال نمی باشد. اگر اصول طراحی و دکوراسیون منزل مسکونی به دقت مورد توجه قرار گیرد این امر باعث افزایش کارایی منزل مسکونی می شود. یکی از نکات مهم در نورپردازی داخلی منزل مسکونی استفاده از تجهیزات استاندارد و توجه به کاهش مصرف انرژی است. یکی از نکات جالب توجه در طراحی داخلی این ویلای زیبا استفاده از متریال چوب ترموود است و همین امر موجب ایجاد دکوراسیونی گرم و پر انرژی شده است . با رعایت این اصول, ویلای دوبلکس شما یک طراحی فوق العاده خواهد شد که لذت آن فقط نصیب شما و اطرافیان شما خواهد شد.

هزینه طراحی داخلی ویلا

4 – سبک ایتالیایی: دکوراسیون در این سبک ساده و چیدمان باز است. به دلیل پنجره های بزرگ و چیدمان ساختار، می توان برای مطالعه از یک صندلی راحتی در کنار پنجره که مملو از نور طبیعی می باشد استفاده کرد. و یا اینکه اشپزخانه با استفاده از یک در مجزا به حیاط متصل می شود. •به طور مثال در طراحی ویلای مدرن معمولا اتاق مهمان در کنار اشپزخانه قرار می گیرد. به طور مثال در طراحی ویلای مدرن از پنجره هایی با ارتفاع زیاد استفاده می شود. به طور کلی از مرحله ی دریافت مجوز تا ساخت کامل ویلا بین ۶ ماه تا ۲ سال زمان نیاز است. اگر قصد دارید روزی ویلای خود را به فروش برسانید، منفعت شما در بازسازی مجدانه ی آن است.