طراحی داخلی طلا فروشی

در طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر، باید در کنار توجه به زیبایی فضا و مواردی مثل ترکیب رنگ، طراحی ویترین و استفاده از عناصر دکوری به امنیت و حافاظت مغازه نیز توجه کرد. ویترین اولین و مهم ترین موردی است که در دکوراسیون طلا فروشی باید به آن پرداخته شود. در تصویر فوق از ویترین های ذوزنقه ای شکل استفاده شده است که دور تا دور آن ها را ورقه های طلایی رنگ تشکیل داده اند و فضای داخلی شان سفید رنگ و نورانی است.

معمولا استاندار مشترکی بین تمام ویترینهای جواهر فروشی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. راحتی فروشنده و مشتری در این سبک اصلی است که نباید نادیده انگاشته شود. و در امتداد دیوار اصلی نمایشگاه، دیوار دو لایه ایی قرار گرفته است. یکی از مهمترین طراحیها در اغلب هتلها که در طراحان به آن توجه میکنند طراحی لابی هتل است. برای به نمایش گذاشتن اجناس داخل مغازه عوامل گوناگونی تاثیرگذارند.یکی از آن عوامل که همه طراحان در طراحی­ دکور­طلا­فروشی به آن توجه ویژه ای دارند نحوه نور پردازی می باشد.نحوه نور پردازی ارتباط زیادی با متریال استفاده شده در یک فضا و یا یک محیط دارد.به طور مثال اگر از متریال هایی با رنگ روشن استفاده می کنیم باید از استفاده نور پردازی های مستقیم و خیره کننده جلوگیری کنیم.همچنین اگر از متریال با رنگ تیره مانند چوب در طراحی ­دکوراسیون­ طلا­فروشی استفاده می کنیم بهتر است از نورهای مخفی در هالوژن های سقف استفاده کنیم که این امر فضا را بسیار شیک و کلاسیک می کند.علاوه بر این می توان از نورهای موضعی که اشاره مستقیم و خاص به یک محل خاص و یا یک شیء خاص دارند و تمام زیبایی و گرانبها بودن آن را به نمایش می گذارد استفاده کرد.

نام شرکت با رنگ طلایی روی سردر ورودی حک شده است و نور در همه قسمت ها به چشم می خورد. چنانچه در طراحی داخلی اداری با اداره ای کوچک رو به رو هستید، می توانید با کاربرد ترکیب رنگ های روشن و ملایم، انتخاب وسایلی مدرن و به اندازه، استفاده از وسایل دکوری فضایی مطلوب را طراحی کنید. اولین چیزی که برای آنها با اهمیت است، دکوراسیون داخلی مغازه به خصوص در طلافروشیهاست که جنبه روحی روانی مثبتی را در ذهن مشتریان که اغلب بانوان هستند، ایجاد مینماید.

از رنگ های فانتزی مانند صورتی یا سبز در طراحی داخلی طلا فروشی کابردی ندارد و بهتر است از رنگ های مورد استفاده قرار بگیرد که لوکس و کلاسیک باشد. طراحی درست و همچنین زیبای یک مغازه به خصوص مغازه های طلافروشی که برای امنیت بیشتر مغازه این اجناس قیمتی را از تیررس دید مشتریان دور نگه می دارد، هدف اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی این فروشگاه هاست. در طراحی یک مغازه طلا و جئاهر، ویترین نقش بسیار مهمی را دارد، زیرا همه کالاهای مغازه با جای گرفتن در یک ویترین جذاب می توانند چشم ها را به خود خیره کرده و افراد را به داخل طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر طلا فروشی بکشانند. نمونه آخر در میان دکورهای این لیست، دکوری است که در آن از ترکیب دو رنگ سیاه و طلایی بهره برده شده است. یکی از فواید استفاده از MDF ماندگاری، مقاومت قابل قبول و همچنین تنوع رنگی بسیار بالایی است که این متریال دارد و زیبایی فروشگاه شما را دوبرابر میکند.

با توجه به فضای کم و طولی ویترین که به خاطر محیط کوچک آن تا حدی محدود شده است، در طراحی ویترین به جای استفاده از عناصر افقی و پهن، عناصر عمودی و کشیده به سمت بالا مورد استفاده قرار گرفته اند. این یک ویترین ساده و کوچک است که با داشتن حداقل ها به خوبی طراحی شده است. زیرا پیشخوان قسمتی است که اغلب روی آن جواهرات از نزدیک دیده میشوند و مکرر ممکن است دست روی آنها قرار گیرد. زیرا فضا ممکن است کمی برای چشم خسته کننده شود. این موضوع، چیزی است که در طراحی داخلی فضای فوق به خوبی نشان داده شده است. دکوراسیون جواهر فروشی مدرن: دکوراسیون جواهر فروشی می تواند با توجه به سلیقه کارفرما و یا نظر طراح داخلی در سبک های مختلف دکوراسیون طراحی شود. 3. استفاده از رنگ بندی لاکچری و همچنین کلاسیک نیز میتواند در طراحی داخلی طلافروشیها نیز تاثیرگذار باشد.

طراحی داخلی طلا فروشی مدرن

استفاده از سیستم روشنایی هالوژنی و لامپهای مخفی تعبیه شده در سقف، نمایی زیبا به فروشگاه شما خواهد بخشید. ایرانادکور ، بهترین طراحی دکوراسیون طلا فروشی در شیراز و جنوب کشور را برای شما عزیزان در نظر خواهد گرفت . مکانی را در نظر بگیرید تا بانوان بتوانند به راحتی طلاهای انتخابی را در مقابل آینههای قدی و نور کافی امتحان کرده و بهترین آنها را برگزینند. همان گونه که می بینید در طراحی داخلی این فضا نیز از رنگ بنفش به عنوان پس زمینه محل قرارگیری جواهرات استفاده شده است. اما در خصوص سقفهای دکوراتیو باید بیان نماییم که بر مبنای متراژ در اختیار داشته و همچنین نوع مغازه توسط طراحان داخلی اجرا و طراحی می گردند. به قول عامیانه درخشش و زیبایی طلا با روح و روان انسان بازی میکند و بهتر است در دکوراسیون داخلی طلافروشی شما هم هوشمندانه روح و ذهن مشتریان را تحریک کنید این کار را با فضاسازی انجام دهید.

هدف از این کار جذب بیشتر مشتری است. از دیگر نکاتی که در طراحی و دکوراسیون داخلی جواهر فروشی باید در نظر گرفته شود، توجه به لوکس بودن، مدرن بودن و در حین حال کارآمد بودن است. برای دیدن نمونه پروژها به گالری تصاویر مراجعه فرمایید حتما نمونه کارهای طراحی دکوراسیون داخلی انواع مغازه ما را دیدن فرمایید زیرا مطمئن هستیم تمام تصاویر واقعیت های مذکور را به نمایش می گذارد. طراحی دکوراسیون جواهر فروشی مدرن معمولا برای فروشندگان جوان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

طراحی فضای داخل ویترین و جعبه ها یا سطوحی که جواهرات را به نمایش می گذارند نیز می تواند با فرم های مختلفی صورت بگیرد. تمایز برای برندهای خردهفروشی بسیار مهم است و راههای مختلفی برای جواهراتفروشیها وجود دارد که بتوانند خود و پیام برندشان را بیان کنند. تصویر بعد، ویترین بیرونی یک فروشگاه را نشان می دهد که از خیابان، عکسبرداری شده است. نورپردازی مجزای هر یک از باکس های به دیوار کوبیده شده به آن ها جلوه بیش تری می بخشد. نکات ایمنی را که باید در مورد یک مغازه طلا فروشی رعایت کنیم طراحی درب ورود و خروج مناسب و با ایمنی بالا و هم چنین چگونگی دسترسی به طلا ها از این نکات می باشد. مغازه های کم نور که در آن اجناس به خوبی قابل دید نیست احساس نا امنی برای مشتریان به وجود می آورد و آن ها حاضر نیستند از آن مغازه دیدن کنند.

در نهایت نیز کارهای دکوراسیون آنجا را هم با ترکیبی از لمسه کاری، ابزارهای پلی اورتان آماده، پتینه کاری سقف، قاب سازی های گچی روی دیوار و آینه ی دکوراتیو داخل آن انجام دادیم، کلیه ویترین ها و کاور گاوصندوق و همچنین ویترین ورودی مغازه و در ورودی که کار نجاری با چوب و ورق MDF روکش چوب بلوط و رنگ وایت واش صورت پذیرفت. مشتریانی که اغلب از این مغازه ها و طلا فروشی ها دیدن می کنند، معمولا افرادی هستند که شیک بودن فضا برای آن ها اهمیت دارد و این کار باعث اطمینان آن ها به مغازه شما می شود. رعایت ادب و برخورد گرم فروشنده با مشتری باعث می شود که حس مثبت به مشتری القا گردد.

اما چه چیز باعث ایجاد روحیه خوب در فروشنده می شود؟

در طراحی وتغییر دکوراسیون یک طلا فروشی باید توجه داشته باشیم که وسایل در جای مناسب خود قرار بگیرند. برای ایجاد بهترین دکور باید مسائل گوناگونی را درنظر داشت. استفاده از شیشههای ضد سرقت، برپایی دوربینهای مدار بسته، بکارگیری دربهای ریموتی و سایر موارد دیگر از جمله اموری است که از این طریق میتوان ایمنی حداکثری را برای این فروشگاهها درنظر گرفت. همان طور که در تصاویر قبل دیدید، طلایی از جمله رنگ های اصلی در طراحی داخلی فروشگاه های طلا و جواهر است. اما استفاده از رنگهای مناسب از جمله طلایی، قهوهای، مشکی و سفید رایجتر از سایر رنگ­ها است.

طراحی سقف و کف و ویترین فروشگاه هم اهمیت زیادی در جلب توجه مشتری دارد. در نظر گرفتن دربهای ریموتی، شیشههای ضدضربه و همچنین استفاده از افراد مختلف برای هر قسمت از مغازه میتواند تا حد زیادی هم به پاسخگویی بهتر به مشتریان منجر شده و هم امنیت مغازه شما را بالا برد. در بحث طراحی ویترین طلافروشی هم درنظر گرفتن عواملی که منجر به زیبایی و لوکس شدن ویترین شود، هم بحث حفظ امنیت طلاهای موجود در ویترین و عدم دسترسی مشتری به طلا نیز باید در نظر گرفته شود که نیازمند طراحی و جا نمایی عوامل ایجاد کننده امنیت ضمن حفظ زیبایی و استفاده از آلمان های اضافه کننده زیبایی می باشد .

طراحی مدرن طلا فروشی

طراحی و اجرای یک فروشگاه طلا و جواهر دارای جنبه های متفاوتی است و با رعایت نکاتی ظریف و ساده می توان بر زیبایی و صمیمت آن فروشگاه افزود. طلا به عنوان یکی از زیباترین زیورآلات، مورد علاقه بسیاری از افراد است. در این مطلب، چندین نمونه از دکورهای زیباترین مغازه های طلا و جواهر فروشی در سراسر جهان را بررسی خواهیم کرد و نکات مهمی که باعث زیبایی دکوراسیون آن ها شده را بیرون خواهیم کشید. اما چه چیز باعث ایجاد روحیه خوب در فروشنده می شود؟ دکوراسیون دکور مغازه طلا فروشی به لحاظ موقعیت تجاری مهم بوده و در صورتی که حرفه ای و اصولی انجام شود، باعث جذب مشتریان بیشتری خواهد شد. طراحی داخلی طلا فروشی یکی از سخت ترین پروژه هایی است که در حوزه طراحی دکوراسیون انجام می شود. ترکیب رنگ در طلا فروشی بسیار مهم است که تا زیادی به سلیقه کارفرما و طراح داخلی بستگی داد، اما به طور کلی در طراحی طلا فروشی بیشتر از رنگ های طلایی، سفید و قهوه ای استفاده می شود.

و به منظور نمایش جواهرات لایه دوم با انحنایی به آرامی در سقف به سمت داخل امتداد یافته است. دکوراسیون در طلا فروشی باید با جزئیات طراحی شود که هر مشتری با هر سلیقه ای آن را بپسندد و برای او جذابیت داشته باشد. این موارد از نکات ریزی است که در زمان طراحی دکوراسیون باید به آن توجه کنید. در این طرح تمرکز و دقت خاصی بر روی جزئیات پیچیده گذاشته شد که با رنگ­های مختلف درب­های ورودی، جزئیات آجرها و الگوها در نماهای ورودی کاملا به سبک انگلیسی اجرا گردید. این طراحی که اکثرا در بازار طلا فروشان دیده می شود، اصول خاصی دارد که باید آن ها را رعایت کنید. ویترین های جواهر فروشی می توانند در متریال های مختلفی ساخته شوند.

دکوراسیون طلا فروشی شیک برای داشتن یک طراحی شیک و زیبا در دکوراسیون طلا و جواهر باید به موارد و نکته های بسیاری توجه داشت که در ادامه به معرفی و آشنایی شما با آنها خواهیم پرداخت. اگر نه حتما آن را به ما و بقیه معرفی کنید. اگر فرصت سفر پیش نیاد با نوشتههام سفر می کنم. رنگ این عناصر، دودی است و رنگ پس زمینه آنها برای ایجاد کنتراست، قهوه ای روشن می باشد. رنگبندی در فروشگاه طلا یک مسئله کاملاً سلیقهای است. استفاده از کف پوش های چوبی در سطح طلا فروشی، ایده ای است که می تواند بسیار جذاب باشد. استفاده از تابلوهای زیبا و دکوراتیو در دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی، یکی از ایدههای فوقالعادهای است که میتوانید با سلیقهی خود و متناسب با اجزای دیگر فضا، پیادهسازی کنید. یکی از نکاتی که در طراحی دکوراسیون یک مغازه طلا فروشی باید به آن توجه کنیم این است که یک ویترین زیبا و جذاب طراحی کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ در طراحی با چوب لازم است از نورپردازی به صورت حرفه ای تر استفاده نمود تا نور کافی محیط تامین شود. طلا فروشی ها از آن دسته مراکز مهم هستند که باید به راحتی و نیاز مشتریان توجه کنند و در طراحی دکوراسیون با این همه طرح و مدل یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه شود هماهنگی بین رنگ ها و دکور است. می توانید با کمترین هزینه، نیاز خود برای تعمیرات مختلف دیوار ها و ویترین را مرتفع سازید. نکته ای که تصویر بعدی را به تصویر قبلی مرتبط می کند، استفاده از رنگ بنفش است. نکته مهم عدم افراط در استفاده از رنگ های طلایی و نقره ای و … اما در مورد نور بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که فضا و ابعاد فروشگاه شما بسیار اهمیت دارد. اگر شما ارائهکننده طلا و جواهرات کلاسیک هستید، بهتر است از نور لوستر استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی