دوره زبان انگلیسی بزرگسالان سطح مبتدی | zabannew

این سطح برای افرادی است که میخواهند آموزش زبان انگلیسی را شروع زبان نیو کنند. زبان آموزان، درس های پایه ای و عباران کلیدی را در این سطح یاد می گیرند. آموزش در سطح مبتدی در کلاس های انگلیسی موسسه زبان رادتایم برای بزرگسالان در ۵ ترم برگزار می گردد.

  • برای شروع یادگیری زبان انگلیسی بایستی به چند فاکتور اولیه توجه کنید تا بتوانید برنامه ای مناسب برای خود طراحی کنید.
  • داشتن انگیزه موتور محرک شماست هر چه انگیزه قوی‌تری داشته باشد موتور شما با سرعت بیشتری حرکت می‌کند و درنهایت با صرف مدت کمتری به نتیجه خواهید رسید.
  • افراد تمایل به تنبلی دارند، به خصوص زمانی که مجبور نیستند قوانین سختگیرانه ای را رعایت کنند.
  • خسته می شوید، نفس نفس می زنید و نمی دانید که آیا ادامه دادن راه ارزش دارد یا نه.
  • تمرکز مجموعه interchange بر انتقال مفاهیم به شکل ساده، روان و جذاب است.

دوره زبان انگلیسی بزرگسالان سطح مبتدی | zabannew

این مجموعه با این هدف طراحی شده است تا افراد را برای درک متن‌های دانشگاهی آماده کند. در این مجموعه موضوعات متنوعی مثل جامعه‌شناسی، تغذیه، معماری، تجارت و… مطرح شده است و در سطح‌های بالاتر متن‌های آن از منابع معتبری مثل وال استریت ژورنال، پاپیولار ساینس، نیویورک تایمز، یا نویسندگان معروف اقتباس شده است. لزوم یادگیری گرامر زبان انگلیسی برای تسلط کامل به این زبان، بر کسی پوشیده نیست.

پس از پایان دوره‌های AEF STARTER آموزش زبان انگلیسی قادر خواهید بود:

شما در این مجموعه، زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی را می‌شنوید و تمرین می‌کنید. یک مجموعه دو جلدی دیگر English Idioms in Use است که به اصطلاحات کاربردی در زبان انگلیسی در دو سطح متوسط و پیشرفته می‌پردازد. یک زیرمجموعه دیگر از این گروه، دو جلد با عنوان English Collocations in Use با سطح متوسط و پیشرفته است.

طبقه‌بندی و دسته‌بندی کتاب‌های AMERICAN English File در هر سه نسخه مشابه است. آنچه تغییر می‌کند محتوای آموزشی است که به فرخور سطح فراگیر ارتقا می‌یابد. در این بخش از کتاب، فونتیک‌ها و آواهای زبان انگلیسی به همراه گرافیک‌های منحصر به فرد، به تفکیک آموزش داده شده‌اند.

کتاب AMERICAN ENGLISH FILE سطح 3

امروزه بازار آموزش آنلاین زبان انگلیسی بسیار داغ است و بسیاری از افراد برای صرفه جویی در وقت خود این دوره را ترجیح می دهند. از این رو در ادامه این مقاله بهترین اساتید دلایلی را بیان کرده اند که چرا باید به فکر یادگیری آنلاین زبان انگلیسی باشید و توضیحات لازم را داده اند. این راه کار ها برای تمام زبان آموزان چه افراد مبتدی و چه حتی پیشرفته بسیار کارآمد و موثر هستند. همان طور که ذکر شده یکی از فاکتور های مهم برای برنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی، انتخاب منبع یا کتاب آموزشی است.

تکنیک 3 : یادگیری عبارات