در این مطلب سناریو بهترین اتاق های فرار تهران را توضیح می‌دهیم | allescape

در این مطلب سناریو بهترین اتاق های فرار تهران را توضیح می‌دهیم | allescape

امیدواریم که با کارخانه، قدم گذاشتن در مسیر پر چالش طراحی و ساخت اتاق فرار برای همگان آسان شود و بتوانند دانسته‌های خود را به بهترین شکل ممکن بکار بگیرند. هدف دیگر کارخانه، ارتقای سطح علمی افراد حرفه‌ای، صاحبان و طراحان این حوزه است تا سرمایه‌گذاری برای رشد و توسعه این بخش از بازی‌های فکری و معمایی افزون و نهایتاً باعث شکوفایی و تعالی آن در محیطی تعاملی و دوستانه گردد. از جمله سوالات رایج در این حوزه این می باشد که طراحی و ساخت اسکیپ روم چقدر زمان میبرد؟ مدت زمان ایده پردازی و طراحی سناریو، آماده سازی محیط و دکوراسیون و هوشمند سازی تا حد زیادی تابع شرایط می باشند. در حالت کلی می توان گفت از ابتدایی ترین گام ها تا بهره برداری نهایی چندین ماه تا یکسال ممکن است طول بکشد. در این بازی تیم‌ها به گروه‌های 4 تا 7 نفره تقسیم‌بندی می‌شوند و داخل اتاق فرار فرستاده شده و درب پشت سر آنها بسته می‌شود. بازیکنان تیم بایستی با پیدا کردن سرنخ‌هایی که در مسیر وجود دارد و حل کردن معماها و از سر گذراندن چالش‌های مختلف راه خروج از اسکیپ روم را در مدت 60 دقیقه پیدا کنند.در ادامه همراه با مجله گردشگری دوباره سفر باشید.

  • در اتاق فرار های ترسناک اسلشری، پیشتر گفتیم زمانی که اکتور به شما نزدیک می شود و میخواهد به شما دست بزند یا کاری انجام دهد نباید حرکت کنید چون احتمال اینکه به خود آسیب وارد کنید زیاد است.
  • صداهای پس زمینه اتاق فرار ها هم برگرفته از این فیلم ها هستند و بعضی مواقع در پس زمینه صداهایی شنیده می شود که انگار کسی دارد حرف میزند.
  • اما از دیدگاه دیگر، شرکت در اسکیپ روم کلی مزیت دارد که در زندگی کاربرد دارند.
  • اولین اتاق فرار نیز در فصل بهار سال 1395 در ایران به وجود آمد و پس از مدت کوتاهی این اتاق‌ها زیاد شدند و در حال حاضر تعداد زیادی از اسکیپ روم‌ها در شهرهای مختلف ایران نظیر مشهد، شیراز، اصفهان، تهران، اهواز، کرمان، کرج، چالوس و… وجود دارد.
  • ساخت اتاق فرار یکی از شغل‌هایی پردرآمد و بسیار جذاب است که این روزها بسیار رواج یافته؛ برای اینکه بتوانید یک اسکیپ روم بسازید باید شرایط و الزامات زیادی را در نظر داشته باشید و همچنین باید علاقه‌مند به معما، چالش و خلاقیت باشید.

رنگ بنفش، خیال‌انگیزی را پرورش می‌دهد و باعث آرام شدن سرشت انسان می‌گردد. رنگ‌های خنثی نیز کم‌ترین اثر عاطفی را دارند؛ اما باعث تعدیل رنگ‌های روشن یا تیره می‌شوند. شبکه‌های اجتماعی به علاوه طراحی، تولید محتوا و سئوی وب‌سایت اختصاصی مجموعه نورپردازی در اتاق فرار خود برخوردار شوند.. شرکت در بازی در هفته های اول به صورت آزمایشی به شما کمک می‌کند تا ایرادات و مشکلاتی که در بازی وجود دارد را برطرف کنید. و یا قصد دارید که یک ژانر ترسناک مأیوس کننده باشد که حس غم و اضطراب را به مخاطب منتقل کند. انتخاب ژانر و تم بازی در قدم اول تنها رسیدن به یک جواب کلی است که با گذشت زمان می‌توان به یک انتخاب نهایی رسید.

درآمد اتاق فرار

اتاق فرار برای اکران در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است، همچنین آدام روبیتل کارگردان و برگی اف شات فیلم نامه نویس قسمت نخست نیز برای کارگردانی و نوشتن فیلم نامه دنباله این فیلم برخواهد گشت. اتاق فرار برای اکران در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده‌است، همچنین آدام روبیتل کارگردان و برگی اف شات فیلم نامه نویس قسمت نخست نیز برای کارگردانی و نوشتن فیلم نامه دنباله این فیلم برخواهد گشت. اسکیپ روم فرار از گاراژ متروکه می ‌تواند برای کسانی که به تعمیر ماشین علاقه دارند یا مهارتی در این زمینه دارند بسیار جالب باشد. در این اسکیپ روم بازیکنان در صحرایی داغ و سوزان در حال رانندگی هستند که ناگهان ماشین به دلیل نقص فنی خاموش می‌شود.

گروه سنی اتاق فرار

اما مسئله حائز اهمیت آن است که نباید اتاق فرار را فقط به شکل یک کسب‌وکار صرف جهت درآمدزایی ببینیم، چون واقعاً این‌طور نیست. نمی‌گویم درآمد ندارد، اتفاقاً درآمد خوبی هم دارد اما برای اتاق فراری که از کیفیت و کمیت خاصی برخوردار باشد و صدالبته که برای داشتن آن باید چالش‌های بسیاری را پشت سر گذاشت و همواره برای بهتر بودن تلاش کرد. ما در ادامه به جزئیات بیشتر درباره طراحی و ساخت آن اشاره‌ای مختصر و کاربردی خواهیم داشت تا ازاین‌ پس شاهد ساخت اتاق فرارهای بیشتری باکیفیت قابل‌قبول و دارای استاندارهای لازم باشیم.

طراحی سایت با 50 هزارتومان

در این بخش نگاهی اجمالی به هزینه‌های ساخت اتاق فرار صورت میگیرد. معماهایی باید در این مرحله طراحی شوند که منطقی و منصفانه باشند و در عین حال مغز را به چالش وادار کنند. معماهای بسیار سخت یا ساده تاثیر نامطلوبی بر میزان رضایت کاربران خواهد داشت.