درباره ما تاج اسکیپ روم-آل اسکیپ دوربین مدار بسته زنون | allescape

با فرض اینکه در هر اتاق فرار سه نفر شاغل باشند چیزی حدود ۱۲۰۰ نفر در حال کسب درآمد از این حرفه هستند. شاید هم ترجیح بدهید که به هزاران سال قبل سفر کنید و در قصر فرعون، از یک گنج مهم حفاظت کنید. البته شما تنها نیستید و با کمک دوستان و همراهانتان قرار است این معماها و چالش‌ها را پشت سر بگذارید.

اتاق فرار اسکیپ روم اسکیپ اسکری-آل اسکیپ

امیداوریم این مطلب برای شما مفید بوده و بتوانید از این لیست نسبت به علاقه خود بهترین را انتخاب کنید. مجموعه مایندر اسکیپروم فعالیت خود را در مرداد ماه ۱۴۰۰ با شعار اتاق فرار را زندگی کن آغاز کرد. برای رزرو آنلاین اسکیپ روم های مجموعه وست روم فقط کافیه به صفحه بازی مورد نظر برید و با چند کلیک ساده سانس مورد نظرتون رو رزرو کنید.

آل

بازی های ما در مجموعه وست روم اسکیپ طراحی شده بر اساس دو ژانر ترسناک و دلهره آور هستند. همواره تلاش کرده ایم تا برترین اتاق فرار ترسناک در تهران باشیم و بر اساس سلیقه مخاطب کار آل اسکیپ کنیم. مجموعه اسکیپ روم تاج به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در پاییز ۱۳۹۸ با هدف طراحی و اجرای بازی های فکری معمایی و اتاق فرارشکل گرفت. در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی کند. هدف اصلی تیم ما، طراحی و اجرای بازی‌های اتاق فرار و همچنین بازی‌های معمایی در فضای واقعی است.

اتاق فرار شایعه اولین بازی ارائه شده توسط مجموعه اتاق فرار golden escape واقع در هفت تیر کرج میباشد. شهرهایی مثلاصفهان،کرج،شیرازوتبریزدر حوزه اتاق فرار پیشرو هستند و تعدادمجموعه های اسکیپ رومزیادی در شهرها فعالیت میکنند. پیشنهادات نت‌برگ به طور کلی به دو دسته آنی و غیر آنی تقسیم می‌گردند که «نت‌برگ‌های آنی» بلافاصله پس از خرید تا لحظه پایان زمان استفاده آن‌ها، دارای اعتبار بوده و تخفیف اسکیپ روم قابل استفاده می‌باشند.

  • بازی گروهی به شما کمک می‌کند که نه تنها بتوانید در اتاق فرار موفق عمل کنید، بلکه از لحظه به لحظه حضورتان در اسکیپ روم لذت ببرید.
  • اتاق فرار چیست؟ اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی گروهی سرشار از هیجان است که با عنوان‌های بازی فرار، اتاق پازل و بازی خروج نیز شناخته می شود.
  • در مسیر بازی با چالش های متفاوتی مواجه خواهیم شد پس باید آمادگی کار تیمی را برای رسیدن به هدف مشترک داشته باشیم.
  • در روند بازی، ذهن داوطلب به اندازه زیادی درگیر فرار از اتاق تا قبل از تمام شدن تایم بازی است.
درباره ما تاج اسکیپ روم-آل اسکیپ دوربین مدار بسته زنون | allescape

سناریوی داستان اتاق فرار اسکیپ مستر به‌ این صورت است که یکی از دوستان افراد شرکت‌کننده به‌مدت چند روزی است که گم شده است و از او خبری نیست. تعداد نفرات در هر اسکیپ روم بر اساس ظرفیت اتاق، نوع و تعداد معماها درنظر گرفته شده و کمتر یا بیشتر شدن تعداد نفرات باعث لذت کمتر از بازی میشه و مورد تایید ما نیست. اگر دیدن فیلم‌های ترسناک جذابیت خاصی برای شما داره و هر کدام از فیلم‌های پرطرفدار ترسناک مثل اَره رو چند بار تماشا کردید، اتاق فرار ترسناک می‌تونه یک تجربه ناب براتون باشه.