بک لینک چیست ؟ تاثیر بک لینک در سئو سفینه-بک لینک گلدلینک

شما می‌توانید یک محتوای آموزشی با کیفیت در حوزه کاری خود تولید کرده و بک لینک‌هایی را در آن قرار دهید که به صفحات مهم وب‌سایتتان وارد شوند و سپس آن را در سایت پذیرنده منتشر کنید. راه دوم، ایجاد بک لینک است و راه سوم، ساخت بک لینک با روش‌های گوناگون است. ایجاد بک‌لینک به این معنی است که به شکل دستی، خودتان در سایت‌های دیگر بک لینک ایجاد کنید که درج نظرات (کامنت) در سایت‌های دیگر از نمونه‌های آن است. ساخت بک‌لینک هم روش‌های مختلفی دارد که یک نمونه از آن، انتشار پست میهمان است. بک لینک یکی از شاخص‌های گوگل برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در نتایج جستجو است؛ بنابراین اگر به دنبال رشد و پیشرفت کسب و کار خود هستید نمی‌توانید و نباید از جذب بک لینک غافل شوید. فروم‌های ایرانی و خارجی بسیاری وجود دارند که به شما امکان قرار دادن لینک در بخش امضا یا پروفایلتان را می‌دهند.

هر کسب‌وکاری معمولاً در این قسمت لینک صفحه اصلی وبسایت را درج می‌کند. از کلمات کلیدی دقیق استفاده شده باشدبا این سه نکته، گوگل می‌فهمد که سایت لینک شده چه محتوایی دارد و برای چه کلمه کلیدی باید رتبه‌بندی شود. اگر این دو سایت به هم بک‌لینک دهند گوگل اثر زیادی به آن نمی‌دهد. این صفحه با محتوای با کیفیت توانسته نیاز کاربران را برطرف کند. با این که وبسایت به تنهایی در کیفیت بک‌لینک تاثیرگذار است، اما خیلی وقت‌ها دیده می‌شود بک‌لینک صفحه‌ای از یک وبسایت نه چندان مشهور و مهم خیلی قوی‌تر تاثیر گذاشته است.

بک لینک رای اعتماد در گوگلنتایج تحقیقات مرتبط نیز گویای همین امر است. در تحقیقاتی که روی تاثیر بک‌لینک روی رتبه سایت‌ها انجام شده، نتایج نشان دهنده ارتباط مستقیم و قوی تعداد بک‌لینک یک سایت از دامنه‌های واحد، با ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجوی آن سایت دارد. بک لینک‌های با کیفیت منجر به افزایش رتبه یک سایت در نتایج جستجوی گوگل می‌شوند. با آنچه تاکنون بیان شد، فهمیدیم بک لینک چیست و همچنین با انواع بک لینک‌ها آشنا شدیم.

بک لینک های باکیفیت از سایت‌های معتبر و قابل اعتماد وارد سایت ما می‌شوند

بنابراین سایت‌ها می‌توانند مطالب خود را در آن منتشر کنند و بک لینک رایگان بگیرند. برای سایت‌هایی که به تازگی راه‌اندازی شده‌اند، طراحی و ساخت بک ‌لینک بسیار اهمیت دارد. چرا که بک لینک‌ها باعث می‌شوند سایت مورد نظر به سرعت پیدا و ایندکس شود. از این‌رو لازم است از بک لینک مناسب استفاده شود تا محتویات سایت به سرعت ایندکس شوند. در مواقعی به منظور بهبود سئو سایت، توصیه می‌شود نام برند خود را بک ‌لینک کنید.

ما دردوره پایه سئوتمام اصول و مقدمات سئو را و اینکه گوگل چطور کار می‌کند، آموزش داده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم برای درک کامل و تسلط روی مفاهیم و کارکرد سئو، حتما در آن شرکت کنید. بیشتر کسب و کار ها روابطی با تامین کنندگان، فروشندگان، مشتریان و همکارانشان دارند. اگر شما در همچین جا هایی لیست شوید، برای کسب و کار شما بسیار مناسب خواهد بود. برای پیدا کردن این نوع لیست ها باید بفهمید که رقبای شما در کجا لیست شده اند، به پروفایل لینک آنها نگاهی بیاندازید و جاهایی را پیدا کنید که بفهمید جای شما در ان خالی است. یکی از معیار های نمایه لینک عالی ، پیوند های مرتبط است که ارزش بالایی را منتقل می کنند.

بک لینک چیست ؟ تاثیر بک لینک در سئو سفینه-بک لینک گلدلینک

با توجه به نکاتی که در این صفحه توضیح داده شد، می‌توانیم نتیجه بگیریم همیشه صفحه یا سایتی که دارای بک لینک بیشتر و بهتری است در مبارزه با رقبایی که هم سطح او هستند پیروز خواهد بود. از هر دو نوع فالو و نوفالو استفاده کنید تا ساختار لینک بیلدینگ طبیعی به نظر برسد. این نوع بک لینکها بسیار کم تاثیر و بی تاثیر می باشد و هزینه برای دریافت این نوع لینک ها عملآ کاری بیهوده است، پس زمان و هزینه خود را برای دریافت لینک های مفید صرف کنید. دقت کنید بر عکس مزخرفی که بعضی از متخصص نماها میگن لینک نوفالو میگه این مطلب درست و قابل ارجاع است ولی در مورد کل سایت من مطمئن نیستم.

بک لینک های EDU.

در صورتی که رپرتاژهای آگهی در اکثر مواقع تنها با یک بار خرید، به طور همیشگی در سایت مبدا خواهد ماند. گوگل با فهمیدن این مشکل، آپدیتی با نام پنگوئن را برای موتور جستجوی خود منتشر کرد. الگوریتم پنگوئن وظیفه داشت تا با بک لینک‌های زیاد و بدون ارزش مقابله کند. پس از این، دیگر رنک گرفتن با لینک‌های زیاد آسان نبود و در صورت تکرار می‌توانست منجر به حذف شما از نتایج شود. هدف الگوریتم پنگوئن، بیشتر بر روی کیفیت لینک‌ها است تا کمیت آنها.

مثلا اگر شما در حوزه ورزش هستین، می تونید از رشته کلمات زیر برای سرچ در گوگل استفاده کنید. در واقع، مردم فقط بهش لینک ندادن، صدها پست راجع به این تکنیک نوشته شده. و مردم دوست دارن این پست را در شبکه های اجتماعی با اشتراک بزارن.

بک لینک وب سایت‌هایی که لینک‌های خروجی زیادی دارند ارزش کمتری دارد. خوشبختانه کسب‌وکار وبنا طراحی سایت و سئو است پس همه مشتریان‌مان سایت دارند و سایت‌های بک لینک چیست – به سادگی بر روی وب سایت بعدی کلیک کنید – خوبی هم دارند! به همین دلیل لینک وب سایت ما را در تمامی سایت‌هایی که برای مشتریان طراحی کرده‌ایم می‌توانید ببینید. یا باید محصولات و خدمات‌تان را به صورت رایگان به آن‌ها عرضه کنید یا بابت هر پست مبلغی را بپردازید. با این حال، نوعی تبلیغ نامحسوس به شمار می‌رود و خطر کمتری از بک لینک‌های تبلیغاتی و خریدنی دارد.

با بهره‌مندی از خدمات سئو آژانس پاسخ می‌توانید با خیالی آسوده از نتایج سئو خود مطمئن شوید. این آژانس که به صورت تخصصی با همه مشاغل همکاری داشته، می‌تواند به بهبود وضعیت کسب و کارهای مختلف بپردازد و با تجربه کافی، به بهبود سئو سایت بپردازد. زمانی که ربات‌های گوگل یک صفحه را بررسی می‌کنند، لینک‌های آن صفحه را نیز شناخته و به آدرس لینک‌ها مراجعه می‌کنند. به این ترتیب ربات گوگل در این مسیر به حرکت می‌پردازد و باعث بالا رفتن بازدید و رتبه سایت می‌شود. در سال‌های اخیر، بک لینک تنها به عنوان لینکی برای انتقال اعتبار در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بتوانید از بک لینک درست استفاده کنید، نتایج بسیار بهتری دریافت خواهید کرد.

  • برای گوگل این موضوع خیلی اهمیت داره که وب سایتی که به ما لینک میدهد مرتبط به سایت ما باشد.
  • دوره‌های تولید و استراتژی محتوا که در آکادمی ارائه کرده‌ایم تجربه‌های موفق خودمان در نوین است.
  • این لینک ها در سئو آنقدری قدرتمند نیستند، بنابراین با نوفالو بودن آنها چیز بزرگی را از دست نخواهید داد.
  • برای این کار میتونید از وب سایت های معتبر و شناخته شده ای که در زمینه کاری شما هستند لینک بگیرید تا رتبه و جایگاه مناسبی را برای وب سایت خود در گوگل بدست آورید.