بک لینک چیست؟ چگونه بک لینک بگیریم که جریمه نشویم؟ مدیر وب-خرید بک لینک،خدمات لینکسازی،خرید رپورتاژ،خرید PBN گلدلینک

اگر در آن روزها دسترسی به اینترنت داشتید حتماً یادتان هست که ستون کناری وبلاگ‌ها یک لینک‌باکس داشت که پر از لینک به بقیه وبلاگ‌های مشابه بود. هرچه وبسایت یا وبلاگی مهم‌تر و بهتر بود وبسایت‌های بیشتری به آن لینک می‌دادند. فروش بک لینک به زبان ساده به لینک یک وبسایت به وبسایت دیگر می‌گویند. زمانی از یک صفحه‌ی مشخص چندین لینک برای یک صفحه دریافت می‌کنید بهتر است فقط یکی از آنها که انکر تکست هدفمندتری دارند فالو باشد و دیگر لینک‌ها نوفالو شوند. یا مثلا وقتی تامین کننده ای خودش سایت داره و از ما میخواد براش در سایتمون جنسش رو بفروش میشه در اغلب مواقع اطمینان داشت اعتبار سایتش از سایت ما کمتره و گرفتن بک لینک ازش به درد خاصی نمی خوره. بهتر هست که اینکار رو نکنید، خودتون رو بگذارید جای گوگل، آیا دلیلی داره وبسایتی با IP کشوری متفاوت به وبسایت دیگری لینک بده و بخواد در موردش صحبت کنه؟ به خصوص که زبان دو کشور هم متفاوته.

بک لینک های ساخته شده در سرچ کنسول ثبت می‌شن؟

برای پیدا کردن این نوع لیست ها باید بفهمید که رقبای شما در کجا لیست شده اند، به پروفایل لینک آنها نگاهی بیاندازید و جاهایی را پیدا کنید که بفهمید جای شما در ان خالی است. گوگل و بینگ دو خرید پی بی ان امن موتور جست و جوی قدرتمندی هستند که سعی دارند وبسایت هایی را که لینک خریداری می کنند یا لینک می فروشند به شدت مجازات کنند. پیشنهاد می‌کنم کتاب آموزش تولید محتوای نوین رو خریداری کنید.

برخی از افراد به اندازه کافی بودجه و سود کافی برای سرمایه گذاری به منظور رشد و مدیریت وبلاگ خود دارند. اما برخی دیگر به هر دلیلی باید خودشان این کار را انجام دهند، اما این پایان راه نیست. این ابزار اقتدار و قدرت بک لینک های انتخابی را تضمین می کند.

خرید بک لینک دائمی

در نهایت گوگل به کمک خزنده هایی که دارد، سایت ها را آنالیز و بررسی می کند و در صورت تایید صلاحیت، رتبه سایت را در نتایج بهبود می دهد. درست است که خدمات لینکسازی در رتبه بندی تاثیر گذار است، اما به این معنی نیست که اگر یک سایتی، بک لینک نداشته باشد، نمی تواند رتبه خوبی کسب کند. می تونید از همین الان شروع کنید به لینکسازی فقط بک لینک سازی رو با کلمه کلیدی نام برند شروع کنید و در ادامه کلمه کلیدی + نام برند.

  • اگر منبع همه بک‌لینک‌های شما یکسان باشد، گوگل مشکوک خواهد شد.
  • کافیه در سایت ثبت‌نام کنید و در بخش اطلاعات اضافه آدرس وب‌سایت خودتان را وارد نمایید.
  • در حالت عادی نیازی به ارسال محتوا از سوی شما کاربران گرامی نیست و محتواها به شکل های مختلف مثل بازنویسی و اسپین و غیره ایجاد می شن.
  • امکان قرار دادن تگ a در متن کامنت برای ایجاد بک لینک نیز وجود دارد.
اما وقتی پست‌های مهمان شگفت‌انگیزی برای سایت‌های باکیفیت در حوزه کاری خودتان بنویسید، چنین لینک‌هایی ‌به‌درد‌بخور خواهند بود. بنابراین اگر یک سایت درباره رژیم غذایی راه‌اندازی می‌کنید، و یک پست مهمان روی سایتی که درباره خرید رپورتاژ آگهی قوی گوشی‌های آیفون است قرار می‌دهید، این کار از نظر گوگل اسپم خواهد بود. و بکلینک هایی که از پست مهمان دریافت کردم یقینا جهشی در ترافیک طبیعی سایت ما ایجاد کرد. فرض کنید که بتازگی یک مقاله درباره دو ماراتن منتشر کرده‌اید.

بخش اول: آشنایی با بک لینک

بک لینک چیست؟ چگونه بک لینک بگیریم که جریمه نشویم؟ مدیر وب-خرید بک لینک،خدمات لینکسازی،خرید رپورتاژ،خرید PBN گلدلینک