بایسیکل‌ران رکاب زدن با پادکست | mey

مثل خواندن یک کتاب.برای همین فهرست بلندی از پادکست‌های مورد علاقه‌ام را در زمینه‌های مختلف تهیه کرده‌ام که به‌ترتیب آنها را گوش بدهم. این را هم بگویم که من اصولا اهل شنیدن پادکست نبودم اما بین دوچرخه‌سواری و پادکست شنیدن یک پیوندی ایجاد کرده‌ام که انگار تنها زمانی که شنیدنش می‌چسبد و ممکن است موقع رکاب‌زدن است. مثلا نمی‌توانم در وضعیت سکون، هنگام خوابیدن یا نشستن پادکست گوش کنم.حوصله‌ام سر می‌رود. البته این نکته را درنظر داشته باشید که معمولا توصیه می‌شود هنگام رکاب زدن از هدفون استفاده نکنید، چیزی گوش نکنید تا حواستان پرت نشود.

بایسیکل‌ران رکاب زدن با پادکست | mey حتی در برخی کشورها جریمه‌هایی هم درنظر گرفته شده است. اکنون قوانین حداقل فاصله عبور در ویکتوریا برقرار است. البته بیشترین نگرانی بابت این است که شاید استفاده از هدفون حین دوچرخه سواری باعث شود صداهای اطراف، شامل موتورها، ماشین‌ها، جیغ، بوق و خلاصه اخطارهای محیطی را متوجه نشوید. برای من برعکس است.معمولا وقتی پادکست گوش می‌کنم حواسم جمع‌تر است تا وقتی چیزی گوش نمی‌کنم و خطر غرق شدن در خیالات وافکارم وجود دارد. یک توصیه هم دارم و آن‌هم اینکه سعی کنید صدای چیزی که گوش می‌کنید را به شکلی تنظیم کنید که مانع از شنیدن صداهای محیط نشود.

عکس‌های اپیزود ۵۴ – سین. ب

این مسابقه بازتاب فرهنگ دوچرخه‌سواری بلژیکی است که هزاران طرفدار در سنین مختلف را برای تماشای یک رقابت هیجان‌انگیز جلب می‌کند. الخاندرو والورده ۴۱ ساله، تنها یک روز پس از پیروزی اینو در سال ۱۹۸۰ به دنیا آمد. او چهار بار در سال‌های ۲۰۰۶، ۲۰۰۸، ۲۰۱۵ و در سال ۲۰۱۷ برنده لیژ-باستون-لیژ شد. آخرین پیروزی او یک روز پس از مرگ دوست نزدیکش میکل اسکارپونی در یک تصادف تمرینی رقم خورد. در فاصله حدود ۹۱ کیلومتری به خط پایان و نزدیک سربالایی ۵۰۰ متری اوت‌لِوی، رودی پیونیج دو دقیقه و ۱۵ ثانیه از اینو و گروه کوچکی از دوچرخه‌سواران جلوتر بود. دوچرخه‌سواران در جنگل‌های انبوه و مرطوب و در سربالایی‌های کوتاه و تند جاده‌های سخت و نیمه‌سنگفرش‌، رکاب می‌زنند تا دوباره به نقطه آغاز مسابقه در لیژ بازگردند.

این شد که آرمان‌های سفرمون شکل گرفت و به مرور در این سالها انواع روش‌های مختلف سفر رو تمرین کردیم. از کوه‌پیمایی، کوه نوردی، صخره‌نوردی، دره‌نوردی و سفرهای مختلف با پرواز و غیرپرواز، با اتوبوس دور ایران، سفر به کشورهای همسایه و غیره. حالا اگر موافق باشین بریم و با خانواده منصوریان گپ بزنیم. شاید باورتون نشه ولی با یک بچه خیلی کوچیک تصمیم می‌گیرن با دوچرخه ایران‌گردی کنند. راهکارهای مدیریت بحران کسب و کارها بحران کسب‌‏وکار، رویدادی است… 9- مدیر تغییر و گذار، مسئولیت مدیریت عبور از دوران تغییر را می پذیرد.

Radio Dore Donya | رادیو دور دنیا

صدای استرالیا – بیش از یک میلیون نفر از همه گروه‌های سنی، برای سرگرمی، بعنوان یک ورزش، برای سلامتی و پرورش اندام یا بعنوان یک وسیله نقلیه هرهفته در ویکتوریا دوچرخه سواری می‌کنند. دوچرخه سوار یا راننده، همه ما در ایمن سازی جاده‌ها نقشی برای ایفا کردن داریم. صدای استرالیا – بیش از یک میلیون نفر از همه گروه‌های سنی، برای سرگرمی، بعنوان یک ورزش، برای سلامتی و پرورش اندام یا بعنوان یک وسیله نقلیه هرهفته در ویکتوریا دوچرخه سواری می‌کنند. نکته دیگر اینکه اگر نگرانید هشدارهای محیطی را متوجه نشوید سعی کنید مسیرهای ایمن و خلوت مثل طبیعت یا پارک را برای گوش کردن موزیک یا پادکست انتخاب کنید. حتی گفته می‌شود که هدفون‌هایی که نویزگیر دارند خطرناکند و برای دوچرخه‌سواری هندزفری با صدای متوسط خوب است.

  • حفظ فاصله امن بین وسیله نقلیه شما و دوچرخه سوار می‌تواند به کاهش تصادفات کمک کند.
  • این چیزها تشویقت می‌کنه و آدم‌های بیشتری درگیرش میشن.
  • روز انتخابی تیم دوچرخه سواری مدرسه, اپیزودهای می با حسام رکاب دوچرخه م شکست.