بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور

پیشرفت سریع صنعت آسانسور در جهان و نیاز مبرم کشورمان به تحولی عمیق و جدی در این صنعت، ما را بر آن داشت تا با استفاده از قطعات و لوازم آسانسور با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، سهمی مفید و کارآ در این زمینه داشته باشد. تجهیزات و قطعات مصرفی تماماٌ از معتبرترین شرکت های تولید کننده و سازنده این صنعت و در بالاترین سطح تکنولوژی روز دنیا تامین می گردد و همچنین نمایندگی فروش بسیاری از قطعات وارداتی و داخلی را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش عهده دار گردیده است. یک مدرنیزاسیون جامع،راهی عملی به منظور راحتی و بارور ساختن ساختمان ها می باشد نصب سیستم های جدید می تواند قابل دسترسی بودن تجهیزات را افزایش دهند و میزان مصرف انرژی را کاهش می دهند و همچنین این سیستم برای تامین سطح استحکام و با نهایت دقت طراحی شده اند. یکی دیگر از مهم ترین نکات، نور پردازی فضای داخل آسانسور می باشد که باید به آن توجه بسیاری کرد، اگر از پوشش سقف کاذب در قسمت سقف آسانسور خود استفاده کرده باشید می توانید انواع لامپ های فلورسنت و LED را برای نورپردازی فضای داخلی آسانسور خود به کار ببرید. این امر، هزینه بازسازی آسانسور را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد زیرا باید همه قسمت‌هایی نظیر آب‌بندها و لوله‌های تخلیه و همچنین بخش محافظت در برابر خوردگی تعویض شوند. در ادامه، قوچ‌های آسیب دیده یا خم شده یا سیلندرهای بسیار خورده شده نیز باید بازسازی یا تعویض شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به خدمات فنی و مهندسی سخاوت می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. یکی از منابع اصلی در این مورد استاندارد ملی آسانسور و استاندارد EN81 می باشد که بایستی آسانسور خود را با آن وفق دهید. میباشد.علاقمندی به تجدید اعتبار هرگز به معنی تجمل طلبی نبوده بلکه روشی برای افزایش اعتبار ساختمان میباشد.

پوشش داخلی معمولا از جنس‌های استیل، استیل ضدخش، ام دی اف، فرمیکا و یا آینه کاری است. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، اگر قصد دارید که مبلغ کمتری را هزینه کنید، می‌توانید از ام دی اف و فرمیکا استفاده کنید. لازم به ذکر است میزان هزینه پرداختی بابت آینه کاری نیز پس از محاسبه مساحت و میزان آینه به کار رفته مشخص خواهد شد. مهمترین دلیل جهت بازسازی آسانسور، فرسوده بودن قطعات، نصب قطعات نامرغوب می‌باشد. کارشناسان شرکت ما مشکل ایجاد شده را بررسی نموده و پس از تایید عمل بازسازی انجام می‌پذیرد.

بازسازی آسانسور و تزئینات کابین آسانسور در تهران

در نظر خیلی ازافراد تزیینات کابین آسانسور و یا خدمات بازسازی آسانسور بهاین ترتیب است که کابین از درون چاهک آسانسور بیرون کشیده می شود و بعد از تغییراتدوباره در جای خود قرار داده خواهد شد. بخش اول بازسازی بدنه آسانسور است که اغلب از جنسگالوانیزه است و بخش دوم نیز تزئینات داخلی آسانسور است. درپروسه نوسازی آسانسور تمام تزئینات قبلی مانند آیینه،دستگیره، کفپوش و دکمه ها جدا می شود و نمونه های جدید جایگزین قبلی خواهد شد.همچنین در صورتی که تزئینات قدیمی جدا نشود نمونه های جدید روی آنها با حالت ظریفتری اجرا می شوند. امروزه پوشش داخلی کابین در بازسازی کابین آسانسور با ورقه­های استیل، MDF و فرمیکا انجام می‌شود.

تجهیزات قدیمی و منسوخ‌شده آسانسور می‌تواند میزان مصرف انرژی ساختمان را به میزان غیرضروری افزایش دهند. نوسازی آسانسور می‌تواند سبب جلوگیری از هدر رفتن انرژی و کاهش هزینه‌های اضافی شود. امروزه از موتورهای کم‌مصرف با تولید حرارت بسیار کم در آسانسورها استفاده می‌شود. در نتیجه دیگر نیازی به فن موتور ندارید، که همین امر مصرف برق را کاهش می­‌دهد.

همچنین قطعات جدید جایگزین شده با توجه به تکنولوژی برتری که در ساخت آن‌ها به کار رفته، امنیت و اطمینان خاطر بیشتری را هنگام استفاده به ارمغان آورده و در ترکیب با قطعات قدیمی‌تر کارایی بهتری نیز ارائه می‌دهند. بازسازی آسانسوردر تشکیلات اداری شرکت آسانسور فرازجم کناره واحدی وجود دارد که وظیفه اش غبار روبی و بازسازی آسانسورهای قدیمی و نوسازی آن ها و پاکسازی ذهن ها از دغدغه ها و دلواپسی هاست. مانند اکثر موارد، مکانیزمی که درب‌ها را روی آسانسور حرکت می‌دهد در نهایت فرسوده خواهد شد.

با خارج شدن واحد نیروگاه از رده ، سرعت آسانسور و ظرفیت بالابر اصلاح می شود. متناسب با فناوری درایو هیدرولیک استفاده شده در آسانسور ، طراحی داخلی، شیر کنترل، اتصالات و اندازه واحد قدرت ممکن است به طراحی و ساخت دوباره نیاز باشد. امروزه برای تزئینات کابین یک آسانسور از استیل های طرح‌دار، MDF، سنگ و یا هر سه آنها به صورت تلفیقی استفاده می‌شود، خوشبختانه با اضافه شدن استیل‌های طرحدار و رنگی تنوع بسیار زیادی در انتخاب و اجرا تزیینات کابین آسانسور و طراحی آسانسور به وجود آمده است. اینکار ممکن است هزینه­ای اضافی تلقی شود، اما در صورت هزینه مناسب بازسازی آسانسور، بد نیست آن را نیز در فرآیند بازسازی آسانسور قدیمی درنظر گرفت.

چند مورد از مهم ترین مزایا و دلایل اهمیت این تاسیسات شامل موارد زیر می باشد:

تمام موارد مذکور جهت هزینه بازسازی موثر است بنابراین نوع آینه انتخابی از عوامل موثر در هزینه است. استفاده از ام دی افدر نوسازی کابین آسانسور چوبی بیشتر در ساختمان های مسکونی با جمعیت کمپیشنهاد می شود. قیمت تزئینات داخلی آسانسور و قیمت بازسازی آسانسور در این روشکمتر است.

  • ♥️_دارای مدرک درجه ۱بین المللی نصاب وتعمیرکار آسانسور از سازمان فنی وحرفه ای استان تهران♥️ 🔏🛠🛠…
  • بعد از بازسازی و نوسازی آسانسور، میزان امنیت افراد در آسانسور بسیار بیشتر می شود.
  • تجهیزات قدیمی و منسوخ‌شده آسانسور می‌تواند میزان مصرف انرژی ساختمان را به میزان غیرضروری افزایش دهند.

قیمت بازسازی آسانسور را مواردی مانند تعویض صفحه کلید یا شاسیکابین آسانسور، تعویض پوشش داخلی آسانسور، تعویض دستگیره آسانسور با طراحی ونورپردازی آسانسور به صورت جداگانه تغییر می دهند. متریال های مورد استفاده،نقش موثری بر قیمت بازسازی کابین آسانسور دارد. از جمله متریالیکه در نوسازی کابین آسانسور مورد استفاده قرار می ‌گیرد ام دی اف و فرمیکا است.این موارد قیمت کمتری نسبت به استیل دارند. بنابراین اگر به دنبال بازسازیارزان کابین آسانسور هستید، این موارد گزینه های بهتری هستند. هزینه بازسازی آسانسور بر حسب سطح بازسازي و نوسازی می تواند متغیر باشد. به طوری که بازسازي و نوسازی آسانسور می تواند با رویکرد بهبود بخش فنی و یا زیباسازی آن در دستور کار قرار گیرد.

یک آسانسور 20 ساله که فقط چند بار در هفته استفاده می‌‌شود، ممکن است طول عمر بیشتری نسبت به همتای خود داشته باشد که ده‌ها بار در روز مورد آتیس استفاده قرار می‌گیرد. در هر صورت سعی کنید برنامه‌ای هفتگی یا ماهانه برای نگهداری آسانسور خود داشته باشید. بازرسی‌های معمول را به جا آورده و از خدمات یک سرویس‌کار ماهر آسانسور نیز استفاده کنید. چنین کاری از این جهت ضروری است که تجهیزات و مسافران شما را ایمن نگه می‌دارد و در عین حال به شما کمک می‌کند تا از هزینه های فوق‌العاده بالای تعمیرات جلوگیری کنید. بزرگترین مزیت تعمیر و بازرسی متناوب آسانسور این است که وقوع خطرات احتمالی و ناگهانی را برای کاربران به حداقل می‌رساند.

بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور