آموزش جامع صرافی کوکوین به همراه ویدیو کلینیک سرمایه

کد تاییدیه که شامل 6 رقم اعداد می‌باشد برای شما ایمیل شده و طی چند ثانیه فرصت دارید تا این کد را در کادر “email verification” وارد کنید و سپس بر روی گزینه ی “sing up” کلیک کنید. کادر بعدی برای کد تاییدی است که از طرف سایت به ایمیل شما ارسال می‌شود. صرافی کوکوین در ماه May سال ۲۰۱۷ توسط Michael Gan و Eric Don یک تیم از متخصصان بازار‌های مالی در هنگ‌کنک تاسیس شد و مقر اصلی آن در جزیره سیشل است. در سابقه کاری این گروه پروژه‌هایی مانند Ant Financial و IBox به چشم می‌خورد. بله صرافی کوکوین اعلام کرده کخه به ایرانی های عزیز خدمات ارائه می دهد. در سمت راست صفحه معاملات، دفترچه سفارش را می بینید، در وسط دفترچه سفارش، قیمت بازار است (آخرین قیمت این جفت ارز در حال معامله)، می توانید برای تعیین حد خود به آن قیمت مراجعه کنید.

لازم است کد دریافتی را وارد کادر خالی کرده و ذخیره کنیم.

آموزش جامع صرافی کوکوین به همراه ویدیو کلینیک سرمایه برای ورود به سایت اصلی کوکوین کلیک کنید.با توجه به تعدد سایت‌های جعلی و بعضا کلاهبرداری، مطمئن شوید که در سایت اصلی این صرافی دیجیتال، حساب بازکرده اید. این سایت فیلتر نبوده و برای ثبت نام نیازی به تغییر آی پی ایرانی ندارید. برای ورود به بخش فیوچرز صرافی کوکوین در صفحه اصلی سایت روی Derivatives و سپس Futures Classic کلیک کنید تا وارد بخش معاملات فیوچرز صرافی شوید. شما می‌توانید با استفاده از دوره ارز دیجیتال و آموزش صرافی کوکوین از صرافی کوکوین استفاده کنید و معاملات خود را انجام دهید. بسیاری از معامله‌گران حرفه‌ای برای افزایش امنیت دارایی‌های خود بلافاصله پس از خرید رمزارز میزان قابل توجهی از آن را به یک والت سخت‌افزاری یا کیف پول نرم‌افزاری قابل اعتماد انتقال می‌دهند. بنابراین تنها بخشی از رمزارز برای انجام معاملات روزانه در حساب صرافی باقی‌ می‌ماند.

سپس، در قسمت set login password ، یک رمز ورود، برای خود تعریف نمایید. در مراحل بعد پس از تعیین شبکه انتقال، آدرس کیف پول برای ما تولید می‌شود و می‌توانیم، ادامه مراحل واریز را از طريق کیف پول دنبال کنیم. در صرافی کوکوین شما ۳ کیف پول اصلی دارید که هر کدام از آنها برای یک کار مشخص است. در قسمت ایمیل Email، ایمیل معتبر خود را وارد کرده بودم.

ورشکستگی و هک شدن صرافی کوکوین و سرقت بیش از 270 میلیون دلار!

اگرچه به وسیله این مطلب می‌توانید فعالیت در کوکوین را آغاز کنید؛ اما برای فعالیت حرفه‌ای و سودبخش، بهتر است در دوره‌های آموزش ارز دیجیتال «دلفین وست» شرکت نمایید. هر سؤال، ابهام، نظر یا ایده‌ای در رابطه با صرافی کوکوین دارید، آن را در بخش نظرات آموزش ثبت نام کوکوین مطرح نمایید. در اولین بخش مقاله به آموزش تصویری ثبت نام در kucoin میپردازیم. صرافی کوکوین برای ایرانیان به دلیل امکان ورود ایمیل مشکل احراز هویت ندارد به این دلیل که می‌توانید به راحتی با ایمیل ثبت نام کنید. کد تاییدی برای احراز هویت شما به ایمیل ارسال می‌شود تا بتوانید ثبت نام در کوکوین را تکمیل کنید. تکمیل اطلاعات ثبت نام در صرافی کوکوینمطابق تصویر زیر ابتدا آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید را وارد کنید و بر روی گزینه “Send code” کلیک کنید تا کد تایید به آدرس ایمیل شما ارسال گردد.

به همین دلیل، نحوهثبت نامدر صرافی کوکوین، از بسیاری جهات، به صرفه است. هرچند این صرافی، معایبی هم در مقایسه با صرافی بزرگی چون بایننس دارد که یکی از آن ها، مشکل حجم معاملات پایین و نقدینگی کمتر است. در ادامه آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین، برای انجام تنظیمات روی حساب کاربری خود وارد صفحه رابط کاربری صرافی می شویم و خودمان به صورت دستی این تنظیمات را انجام می دهیم. در این فیلم آموزش ارز دیجیتال به نحوه ثبت نام و ایجاد تایید دو مرحله ای حساب در صرافی کوکوین پرداخته شده و نکاتی که در استفاده از این صرافی باید رعایت کنید، توضیح داده می شود.

می توان QR code را توسط موبایل خود اسکن کنیم و یا آنکه کد چند رقمی را به صورت دستی وارد کنیم. در این صورت یک کد 6 رقمی از طریق گوگل به ایمیل ما فرستاد می شود که هر یک دقیقه یکبار مقدار کد تغییر می کند. لازم است کد دریافتی را وارد کادر خالی کرده و ذخیره کنیم. بهتر است جهت تنظیمات امنیتی بهتر بقیه گزینه ها در صفحه Security setting را فعال کنیم. عبارت Withdrawal safety phrase را می توان به صورتی تنظیم کرد که وقتی برداشت از حساب داریم مطمئن شویم که داخل حساب خود هستیم و در یک وب سایت فیشینگ نیستیم. پس از آن یک گذرواژه قوی شامل اعداد، حروف کوچک و بزرگ در فیلد سوم وارد نموده و همان رمز عبور را در فیلد چهارم وارد می کنیم.

معاملات مارجین در صرافی کوکوین