آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس Coinex و راهنمای استفاده از آن خانه سرمایه

به این ترتیب، حساب کاربری شما در صرافی کوینکس ایجاد می‌شود. سپس در همین صفحه رمز عبور حساب کاربری خود را تنظیم کنید. در کادر “confirm password” رمز عبور انتخابی خود را مجددا تکرار کنید. تیک شرایط خدمات را خوانده ام و با آنها موافقت کرده ام “I’ve read & agreed to Terms of Service” را بزنید.

آموزش معاملات فیوچرز در اپلیکیشن کوینکس

تیک «من شرایط سرویس را خواندم و بعد از خواندن موافقت کردم» را بزنید و روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید. این بدان معنا است که حتی معامله‌گران مبتدی هم می‌توانند به راحتی با آن کار کنند. ۵.اگر تمام اطلاعات را درست وارد کرده‌اید روی کلیک کنید. ۷.بعد از انجام دادن مراحل بالا، نتیجه طی ۱ الی ۳ روز کاری برای شما ایمیل خواهد شد.

برای هر یک از این مراحل، یکسری ریزه‌کاری‌ها وجود دارد که آنها را هم به تفصیل بیان کرده ایم. کوینکس یک سرویس جهانی حرفه‌ای مبادله رمز است که در سال ۲۰۱۷ توسط یانگ هایپو راه اندازی شده است. در این صرافی تراکنشهای خودکار برای سپرده‌ها و برداشت ها توسط برترین استخر های ماینینگ جهان پشتیبانی می شوند. در کوینکس تمام دارایی های دیجیتال شما کاملا محفوظ است و در هیچ جای دیگری استفاده نمی شود. امنیت و کارایی بالا، این صرافی را به یکی از بهترین صرافی های ارزدیجیتال در جهان تبدیل کرده است. در پایان باید بگیم که برای استفاده از هر صرافی باید در حجم معاملات و رتبه ی اون دقت کرد.

از سود روزانه خود از خرید مجدد این کوین از بازار ثانویه را به این کار اختصاص می‌دهد. این کار تا رسیدن گردش این کوین به سه میلیارد در روز ادامه خواهد داشت. برای تغییر زبان اپلیکیشن موبایل روی عکس پروفایل کلیلک کرده از بخش Language زبان فارسی را انتخاب نمایید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس Coinex و راهنمای استفاده از آن خانه سرمایه

به نوشته آبی رنگ تصویر زیر نگاه کنید، باید تیک آن را بزنید. زیرا این نوشته به معنی ایجاد اطمینان برای مالکیت اسناد شناسایی ارائه شده توسط شما، به صرافی کوینکس است. حالا باید سایت رسمی کوینکس را باز کرده و وقتی به حساب کاربری خود رفتید، در بالای صفحه (تنظیمات حساب) که فلش سبز آن را نشان می دهد انتخاب کنید. باید درکادر سمت چپ کشورتان و در کادر سمت راست، شماره تلفن خودتان را تایپ کنید. وقتی کد به شماره همراه شما ارسال شد، آن را وارد کرده و روی گزینه بزنید.

همچنین می‌توانید از گزینه «قیمت بازار» استفاده کنید که در آن صورت خود صرافی به طور اتوماتیک قیمت برتر خریدار را به شما می‌دهد. دقت کنید حداقل مبلغ واریزی برای بیت کوین 0.001 است، اگر دارایی‌های واریزی، کمتر از حداقل مبلغ است، تا زمانی که مجموع دارایی های واریزی به حداقل مبلغ برسد، به حساب شما نمی‌رسد. در این قسمت نحوه واریز و برداشت و نکات مهمی را که باید رعایت کنید، ذکر می‌کنیم. ابتدا بالا سمت چپ، روی گزینه «حساب» کلیک و از لیست «تنظیمات حساب» را انتخاب کنید. ایمیل خود را در کادر وارد کرده و بر روی دکمه «ارسال کد تأیید» کلیک کنید.

نکته مهم این است که کد های مورد نظر فقط 60 ثانیه تاریخ مصرف دارند در صورت گذشت زمان دوباره اقدام کنید. پس از آن وارد برنامه گوگل اتنتیکیتور شده و کد شش رقمی را وارد نمایید. در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ورود به اکانت کوینکس. حال گزینه submit را انتخاب کرده و بر روی آن ضربه بزنید. با توجه به اینکه احتمال تحریم شدن ایران توسط این صرافی بسیار پایین است. در صورتی که ثبت نام خود را با وی پی ان انجام داده اید برای ورود به کوینکس باید همیشه از همان آی پی بهره بگیرید.

احتمال ورشکستگی صرافی FTX قوت گرفت ؛ چند درصد اتریوم از دست رفت؟