آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس Coinex و راهنمای استفاده از آن خانه سرمایه

صرافی کوینکس در این مورد بیشتر شبیه به صرافی بایننس عمل کرده و از یک کپچای مشابه استفاده می‌کند. درمورد امنیت حساب، کاربران می‌توانند از تایید پیامکی و یا احراز دو مرحله‌ای استفاده نمایند. همچنین زمانی که شما و یا هر کاربر دیگری بدون اطلاع شما (در صورت داشتن اطلاعات مورد نیاز جهت ورود به سیستم) وارد حساب کاربری شما شود، هشداری مبنی بر ورود جدید به سیستم، به شما اعلام خواهد شد. کارمزد سپرده‌گذاری‌ با رمز ارزها در صرافی کوینکس کاملا رایگان است. چنانچه مبلغ سپرده‌گذاری‌شده با حداقل میزان مورد تایید بلاک‌چین مطابقت داشته باشه، اعتبار تراکنش واریز به حساب کاربر انتقال داده خواهد شد. این مبلغ برای هر واحد پولی متفاوت بوده و احتمال این هم وجود دارد که در طول زمان با توجه به پایداری شبکه، سلامت کیف پول و سایر عوامل تاثیرگذار، تغییر کند.

 • پس از زدن دکمه در و یا کلیک کردن بر روی لینک به صفحه ای بر روی سایت منتقل می‌شوید که با زدن دکمه ۶ برداشت شما نهایی می‌شود.
 • شما می توانید به وسیله ی استک کردن ارزهای CET خود در خدمت ماینینگ کوینکس شرکت کنید.
 • سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید.
 • معامله گران باتجربه ارز دیجیتال می‌دانند که بازارهای صعودی برای فروش و بازارهای نزولی برای انباشت مناسب هستند.
 • پلتفرم یا صرافی coinex به تحریم ها و قوانین سختگیرانه آمریکا پایبند نیست.
معاملات فیوچرز کوینکس تاریخ انقضا نداشته و تا هر زمان قابلیت اجرایی شدن دارند. در مرحله بعد، از شما خواسته می شود تا رمز یکبار مصرف خود را از داخل اپلیکیشن گوگل وارد نمایید. بعد از انجام این کار، ایمیلی با عنوان CoinEx Confirm برایتان ارسال می شود که با مراجعه به ایمیلتان و چک کردن جزئیات تراکنش روی لینک “Reconfirm” کلیک کنید. هنگامی که به صفحه تایید برداشت می روید، پس از بررسی روی “تایید” کلیک نمایید تا درخواست برداشت، ارسال شود. اگه صفحه فیوچرز رو به پایین اسکرول کنید میبنید که در قسمت پایین گزینه هایی وجود داره که مربوط به معامله اهرم دار هست و این بخش در قسمت اسپات وجود نداره.

 • ژاپن یکی از کشور‌هایی است که این ارزها را پذیرفته و در آن استفاده از انواع ارزهای دیجیتال رواج دارد.
 • در حقیقت می‌توان گفت صرافی کوینکس یا بایننس در یک سال متولد شده اند.
 • در صورت اضافه کردن کوین ها از طریق فرم های ارتباطی، این کیف پول در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر این صرافی به بیش از 100 کشور در جهان خدمات ارائه کرده و کاربران می‌تواند رمزارزهای مورد علاقه خود را در آن معامله کنند. کاربرانی که با ایمیل خود اقدام به ثبت نام می‌کنند در سطح 1 قرار می‌گیرند. این کاربران می‌تواند در 24 ساعت حداکثر 10 هزار دلار از این صرافی برداشت کنند. این تنها محدودیتی است که کاربران این سطح خواهند داشت و هیچ گونه مشکلی برای معامله کردن در این سطح از صرافی وجود ندارد. اکثر معامله‌گران ایرانی که در صرافی کوینکس مشغول معامله هستند، در سطح 1 قرار دارند. در صرافی Coinex به جز موارد بالا، یک گزینه دیگر برای کمتر شدن کارمز وجود دارد.

امتیاز اپ موبایلی کوینکس

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس Coinex و راهنمای استفاده از آن خانه سرمایه سایت مستردرآمد صرافی کوینکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش نحوه استفاده از آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا صرافی kucoin برعهده کاربر است. در نظر داشته باشید که صرافی کوینکس تنها صرافی است که از طریق پاسپورت برای ایرانیان احراز هویت می‌کند. احراز هویت به معنی ثبت اطلاعات فردی و شناسایی شما به عنوان یک شخص حقیقی است که در صورت احراز هویت در صرافی کوینکس می‌توانید از یک سری مزایا برخوردار شوید که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

نحوه برداشت ارزهای دیجیتال از حساب کوینکس

صرافی کوینکس یکی از محبوب‌ترین صرافی‌ها بین سرمایه‌گذاران در… در مقابل نام ارز دیجیتال مدنظر، عبارت Transfer را انتخاب کنید. سه گزینه وجود دارد که برای بارگذاری تصویر سند شماره پاسپورت یا کارت ملی باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. توصیه می‌کنیم گزینه Upload File From This Device را انتخاب کنید.

 • در این خصوص بایننس با فرستادن ایمیل به کاربران، آن‌ها را از وجود آدرس‌های جدید مطلع می‌کند.
 • برای دسترسی به این اطلاعات باید وارد بخشAsset Overview شوید و در ادامه، روی گزینه PNL Analysis کلیک کنید.
 • شما می‌توانید فعالیت خود در صرافی coinex را از همین حالا استارت بزنید.
 • اگر از لینک ویژه کاربران میهن سیگنال در صرافی کوینکس ثبت نام کنید، ۳۰ درصد در اولین معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت میکنید.
 • کارمزد صرافی کوینکس چقدر است؟با داشتن ارز این صرافی در اکانت خود کارمزد این صرافی چهارده صدم درصد از هر معامله هست واقعاً رقم پایینی هست.